Angelina Jolie znowu schudła. Odsłonięte ramiona pokazały przykrą prawdę

Angelia Jolie Jakiś czas temu osiągnęła idealną wagę. Teraz niestety znowu schudła. Jej ręce są naprawdę bardzo szczupłe i wyglądają niepokojąco.

Angelina Jolie rzadko odsłania ciało. Podczas gali "Annie Awards" w Los Angeles pokazała się w srebrnej sukni, która odkrywała jej chude ramiona. Fani mogą czuć się zaniepokojeni, bo gwiazda znowu wyraźnie traci na wadze.

Aktorka miała na sobie piękną kreację inspirowaną hollywoodzkim stylem retro z Atelier Versace. Ten krój kojarzy nam się z ikoną kina, kobiecą Marilyn Monroe. Dla Jolie nie był to dobry wybór. Kreacja uwydatniła jej duże piersi, które bardzo kontrastowały z chudymi przedramionami. Podkreśliła też wąską talię.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Media często poruszają temat wagi Angeliny Jolie. Od momentu rozstania z Bradem Pittem spekulowano, że laureatka Oscara zmaga się z anoreksją, jednak zdjęcia, które pojawiły się pod koniec zeszłego roku, uspokoiły fanów: gwiazda zaczynała powoli tyć.

Mamy nadzieję, że to tylko chwilowe wahanie wagi i aktorka szybko nadrobi stracone kilogramy. Życzymy jej tego nie tylko ze względów zdrowotnych, ale też po prostu tęsknimy za jej cudowną, proporcjonalną sylwetką, którą zachwycała jeszcze kilka lat temu.

PC