Macron i Rihanna w zabawnej sytuacji. Prezydent Francji próbował objąć piosenkarkę, a ona... To zdjęcie mówi wszystko!

Emmanuel Macron i Rihanna spotkali się podczas konferencji charytatywnej w Senegalu. Prezydent Francji objął piosenkarkę, a ona nie zdołała ukryć zakłopotania.

Emmanuel Macron i Rihanna wzięli udział w konferencji Światowego Partnerstwa na rzecz Edukacji (GPE) w Senegalu. Podczas spotkania rozmawiano o tym, jak istotne znaczenie ma zapewnienie dostępu do edukacji dzieciom z Afryki. Po zakończeniu konferencji prezydent Francji i piosenkarka pozowali do zdjęć.

Fotografom udało się uchwycić moment, kiedy Macron objął Rihannę. Wyraźnie widać, że piosenkarka poczuła się zakłopotana i nie spodziewała się takiego zachowania prezydenta Francji. To kolejne ich spotkanie. Poznali się w zeszłym roku w Paryżu, gdzie rozmawiali na temat edukacji i fundacji charytatywnej prowadzonej przez Rihannę.

Rihanna i Emmanuel Macron na charytatywnym spotkaniu w DakarzeRihanna i Emmanuel Macron na charytatywnym spotkaniu w Dakarze EAST NEWS

Emmanuel Macron i Beata Szydło

To nie pierwszy raz, kiedy prezydent Francji okazuje cieplejsze uczucia osobom, z którymi się spotyka. Przykładem jest choćby jego spotkanie z Beatą Szydło, która jeszcze jako premier udała się z wizytą do Paryża w zeszłym roku. Macron nie szczędził jej wtedy czułych gestów. Nie tylko ją obejmował, lecz także obsypał pocałunkami w policzki.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Choć według protokołu dyplomatycznego nikogo nie powinno się dotykać, bo jest to nieeleganckie, naszym zdaniem jest to nawet urocze. A wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o: