Giertych z żoną na imprezie. U niej widać zmiany. Odmłodniała i wygląda świetnie

Roman Giertych wraz z małżonką Barbarą pojawili się na Balu Dziennikarzy. Żona polityka wyglądała młodziej i piękniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Barbara Giertych, jak co roku towarzyszyła swojemu mężowi, Romanowi podczas Balu Dziennikarzy. Choć nigdy nie można było odmówić jej urody i klasy, tym razem wyglądała młodziej i bardziej atrakcyjnie niż zawsze. To z pewnością zasługa uczesania i makijażu, ale czy tylko?

Żona Giertycha zjawiła się w czerwonej sukni, która podkreślała jej kształty. Do kreacji założyła białe futro. Dodatkami była złota kopertówka i duże, czarne kolczyki. Szyku i elegancji dodała fryzura - włosy upięte w luźny kok. Barbara Giertych wyglądała dość skromnie, ale z klasą.

ZOBACZ TU>>>>

Żona polityka już jakiś czas temu zmieniła fryzurę i styl. Coraz częściej możemy ją zobaczyć w trafionych stylizacjach. Tym razem również nie zawiodła i pięknie wyglądała u boku męża.

Giertychowie sprawiają wrażenie jednej z najzgodniejszych i najpogodniejszych par polskiej polityki. On zawsze trzyma ją za rękę, przytula i obdarza czułymi uśmiechami. Ona nie pozostaje mu dłużna. Na tegorocznym Balu Dziennikarzy nie było inaczej. 

Jak oceniacie jej stylizację? 

MT