Giertych z żoną na imprezie. U niej widać zmiany. Odmłodniała i wygląda świetnie

Roman Giertych wraz z małżonką Barbarą pojawili się na Balu Dziennikarzy. Żona polityka wyglądała młodziej i piękniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Barbara Giertych, jak co roku towarzyszyła swojemu mężowi, Romanowi podczas Balu Dziennikarzy. Choć nigdy nie można było odmówić jej urody i klasy, tym razem wyglądała młodziej i bardziej atrakcyjnie niż zawsze. To z pewnością zasługa uczesania i makijażu, ale czy tylko?

Żona Giertycha zjawiła się w czerwonej sukni, która podkreślała jej kształty. Do kreacji założyła białe futro. Dodatkami była złota kopertówka i duże, czarne kolczyki. Szyku i elegancji dodała fryzura - włosy upięte w luźny kok. Barbara Giertych wyglądała dość skromnie, ale z klasą.

ZOBACZ TU>>>>

Żona polityka już jakiś czas temu zmieniła fryzurę i styl. Coraz częściej możemy ją zobaczyć w trafionych stylizacjach. Tym razem również nie zawiodła i pięknie wyglądała u boku męża.

Giertychowie sprawiają wrażenie jednej z najzgodniejszych i najpogodniejszych par polskiej polityki. On zawsze trzyma ją za rękę, przytula i obdarza czułymi uśmiechami. Ona nie pozostaje mu dłużna. Na tegorocznym Balu Dziennikarzy nie było inaczej. 

Jak oceniacie jej stylizację? 

MT

Więcej o:
Komentarze (43)
Roman Giertych z żoną Barbarą na Balu Dziennikarza. Partnerka polityka wyglądała lepiej niż kiedykolwiek
Zaloguj się
 • cehaem

  Oceniono 61 razy 27

  Ta sama Barbara, ktorej jako studentce prawa "zalatwial" zdanie egzaminow? Teksty o tym byly w GieWu 12 lat temu gdy byl ministrem.

  Obecna milosc Adama Michnika do bylego przywodcy MW jest obrzydliwa.

 • anna.maria0

  Oceniono 33 razy 25

  I niech ktoś powie, że korekta nosa (skrócenie) nie dodaje urody.

 • mm0427

  Oceniono 50 razy 22

  Dlaczego tak usilnie promujecie Roamana Giertycha - założyciela i długoletniego lidera Młodziezy Wszechpolskiej? To kompromitacja dla tych, którzy chcą promowac demokratyczne wartości(!). Acha! Nie obchodzi mnie czy się zmienił - w co zresztą nie wierzę. Obchodzi mnie to, że m.in. przez niego tak a nie inaczej wygląda nasza klerykalna, wsobna i brunatna codzienność. Wstyd.

 • Gość: Ro-SSman.G

  Oceniono 30 razy 14

  A co to za zmiana? Wreszcie samodzielnie zdała egzaminy?

 • Gość: pyton

  Oceniono 24 razy 10

  Fajna para, Roman i Barbara:)

 • zulavdh

  Oceniono 23 razy 9

  Piękna kobieta, matka 4 dzieci!

 • Gość: wytłumaczcie

  Oceniono 18 razy 8

  O co chodzi z golymi stopami w zimie?????
  I sandałki w zimie? ??!???
  Pełne szpilki są nie ok????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX