Roman Giertych "przeprasza" za huczne urodziny żony. Ludzie odpowiadają: "Pięknie obnaża pan absurdy tego chorego kraju"

Roman Giertych wyprawił w zeszły piątek bardzo huczne urodziny dla swojej żony, Barbary. Tak huczne, że ich echo niesie się aż do dzisiaj. Teraz adwokat "przeprasza" za nie na Facebooku.

Roman Giertych zorganizował dla swojej żony urodziny. Wydawałoby się ot zwykła impreza, ale nie u byłego wicepremiera. Zabawa była tak huczna, że policja musiała interweniować aż dwukrotnie. Co więcej, dwa dni po całym zdarzeniu sąsiedzi byłego polityka złożyli na niego oficjalną skargę. Teraz "skruszony" Giertych składa oficjalne  przeprosiny na Facebooku:

W szyderczym wpisie byłego polityka możemy przeczytać:

Ja, Giertych Roman, syn Macieja i Antoniny, powalony brutalnymi faktami, ujawnionymi dziś przez media (pół Teleexpressu poświęcono moim zbrodniom), postanowiłem ze skruchą przyznać się do winy i dokonać publicznej, dalszej autodenuncjacji. Tak, przyznaję, że w dniu 23 czerwca roku bieżącego dopuściłem się zorganizowania imprezy w moim ogrodzie. Impreza odbyła się w przededniu wigilii połowinek pomiędzy miesięcznicami. Podczas przyjęcia zamiast marszów patriotycznych, żałobnych oraz pieśni wojskowych grano piosenki płoche, trzpiotne i cudzoziemskie (...)

Roman GiertychRoman Giertych EastNews

 Ku uciesze swoich fanów, Giertych dodał:

(...) Nadto podczas całej, długiej imprezy nikt nie krzyczał "Jarosław, Jarosław" ani nie żądał ujawnienia żadnej ukrytej przez wrogów prawdy. W związku z powyższym przedkładam autodenuncjacyjny wniosek o powołanie Komisji Śledczej ds. zbadania przyczyn, przebiegu i skutków imprezy w domu państwa Giertych (...)

Obserwujący profil Giertycha nie kryli zachwytu nad jego wyszukanym dowcipem:

Jest pan absolutnym mistrzem świata w satyrze. Pięknie obnaża pan absurdy tego chorego kraju. Dzień bez wpisu Giertycha, dniem straconym.
(...) Niekwestionowany mistrz słowa!
Szanowny panie Romanie. Jest Pan moim absolutnym idolem (...)
Inteligencja, retoryka, dystans, zasób słów, percepcja, humor. Właściwy człowiek, we właściwej roli. Nie śmiem oceniać, jedynie dzielę się wrażeniem!

Na imprezie nie zabrakło postaci ze świata polityki. Wśród zaproszonych gości znalazła się także Magda Gessler, która na wydarzenie przyleciała helikopterem.

AG

"Tego wieczoru gwiazda mogła być tylko jedna. To się nazywa SEKSAPIL! Magda Mielcarz nie miała sobie równych"

Więcej o:
Komentarze (11)
Roman Giertych "przeprasza" za huczne urodziny żony. Ludzie odpowiadają: "Pięknie obnaża pan absurdy tego chorego kraju"
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 2

  Niestety ci,którzy tak się zachwycają,nie znają całej sytuacji,ale opierają się na manipulacjach pana mecenasa. Dlaczego pan nie napisał,że sąsiedzi wezwali Policję,bo nie mogli we własnych domach odpocząć. Teleexpress też z kosmosu nie powziął wiedzy o tym znikąd,ale pewnie od wkurzonych sąsiadów( z całym szacunkiem,ale pan to nie Lewandowski,że paparazzo pod domem mu koczują). Co ma do tego PiS,co ma do tego Jarosław czy Kurski? Nie bądźcie śmieszni...

 • syriana81

  Oceniono 6 razy 2

  Ałtorytet szechterów z czerskiej hahaaha, Był już kiszczak, jaruzel, maleszka, blusztajn, teraz giertych.

 • Gość: Sewer

  Oceniono 1 raz 1

  Osobiście- wolałbym się upić i pojeździć tramwajami niż' bawić' się w tym towarzystwie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 1

  I robi sobie podsmiechujki z prawa. To jak to w koncu jest? Sasiedzi słusznie interweniowali, czy nie? czy Pan Giertrych trzyma sie litery prawa , czy nie?|Mnie, zwykłemu obywatelowil tego kraju nie wolno zakócac spokoju wspołmieszkancom poprzez zbyt głośne nastawianie odbiorników odtwarzających muzyke, a Pan Giertrych , jak widać wysmiewa prawo.|Nie najlepiej to swiadczy o kims kto reprezentuje wymiar sprawiedliwosci. Art. 51 § 1 Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

 • Gość: stajenny

  0

  Czy wiek konia jest tożsamy z wiekiem człowieka?

 • Gość: xe

  Oceniono 23 razy -3

  Mistrz , tylko nie wiadomo czego, buta, chamstwo,zadowolenie z siebie ponad miare, a mecenas z niego slaby sadzac o przygotowaniu mlodego Tuska

 • wiesscar

  Oceniono 10 razy -4

  co to za anglosaskie fanaberie,
  w Polsce obchodzimy prywatnie imieniny,
  urodziny tak ale ludzi wybitnych, zasluzonych,

 • Gość: Janek

  Oceniono 21 razy -5

  Prostaczek a nie mecenas

 • Gość: bożenna

  Oceniono 26 razy -6

  taaaaak ...poczucie humoru Pan Giertych ma nietuzinkowe ale niestety zero klasy a swoboda wypowiedzi jest wpisana w zawód jaki wykonuje ot i wszystko .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX