Nowy związek Pisarek kwitnie. Publicznie wyznają sobie miłość. Nie zgadniecie, jak przystojny Brazylijczyk się do niej zwraca

Miłość Karoliny Pisarek i jej nowego chłopaka kwitnie. Para bardzo chętnie chwali się swoim związkiem na Instagramie, nie szczędząc sobie czułych słówek i "serduszek".

W listopadzie informowaliśmy o tym, że Karolina Pisarek spotyka się z nowym chłopakiem. Jest nim brazylijski piłkarz, model i aktor, Daniel Kenji Matsunaga, który może się pochwalić pięknym, umięśnionym ciałem. Uczestniczka "Top model" radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama, publikując wspólne zdjęcie i podpisując je jednoznacznie: 

Szczęśliwa. Wszystko, czego potrzebuję to ty.

Para zakochanych nie szczędzi sobie czułości, nawet na Instagramie. Oboje regularnie publikują wspólne, romantyczne zdjęcia, opatrując je czułymi podpisami. Wzajemnie też komentują swoje fotografie, zamieszczając zazwyczaj serduszka. Daniel Kenji Matsunaga na Instagramie zwraca się do swojej dziewczyny per "piękna", mimo że na co dzień nie posługuje się językiem polskim. To słodkie, prawda?

ZOBACZ ZDJĘCIA ZAKOCHANEJ PISAREK<<<

embed

Kim jest nowa miłość modelki?

Daniel Kenji Matsunaga ma 28 lat i pochodzi z Brazylii. Jest modelem, aktorem i zawodowym piłkarzem, grającym w filipińskim klubie Kaya F.C. Jego kariera w roli modela rozpoczęła się, kiedy pojawił się w filipińskim wydaniu magazynu "Cosmopolitan", a dokładniej w dodatku "Cosmo Men". W maju 2017 roku został ambasadorem i modelem marki Avon Philippines. Debiut w roli aktora zaliczył w telewizyjnym serialu fantasy "Ostatni Książę". Wystąpił też w filmie "Zaczarowana", a także wziął udział w nagraniach do programów telewizyjnych "Game N Go" i "Misibis Bay". W 2014 roku pojawił się w odpowiedniku programu "Big Brother". W czerwcu 2017 roku osiągnął kolejny sukces i został uznany za 3. najlepszego aktora w konkursowym reality-show. 

Ostatni związek Karoliny Pisarek

Przypomnijmy, że Karolina Pisarek w maju tego roku ogłosiła, że spotyka się z Damianem Kordasem, zwycięzcą "Master Chefa". Związek jednak nie trwał długo i we wrześniu modelka wyznała, że nie są już razem. Nowa miłość modelki została skrytykowany przez jej fanów, którzy zarzucili jej, że zbyt szybko pocieszyła się po poprzednim związku.

Piękna z nich para, nieprawdaż? Co myślicie o takim publicznym wyznaniu sobie miłości na Instagramie?

AG