Wodzianka pokazała męża. To biznesmen. Nie ukrywa swojego szczęścia. "Miłość od rana do nocy"

Dominika Zasiewska, popularnie nazywana Wodzianką, przeszła w ciągu ostatnich lat ogromną metamorfozę. Na Instagramie pokazała nowe zdjęcia z mężem.

  Dominika Zasiewskapochwaliła się na Instagramie zdjęciami z mężem, za którego wyszła w 2016 roku. To biznesmen z Trójmiasta, z którym Wodzianka jest bardzo szczęśliwa. Pod zdjęciami na Instagramie pisze o swojej miłości.

To były przepiękne 2 tygodnie na miłość i rodzinę. Zero internetu, zero telefonu, za to miłość, miłość i jeszcze raz miłość, od rana do nocy - napisała pod jednym z ostatnich zdjęć z wakacji.

To, co rzuca się szczególnie w oczy, to nowy wygląd Wodzianki. W ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę. Jej twarz wygląda zupełnie inaczej. Zwłaszcza usta uległy ogromnemu powiększeniu. Najnowsze zdjęcia pokazują, że Wodzianka musiała sporo czasu spędzić na siłowni - tak muskularnej jej jeszcze nie widzieliśmy.

Pasują do siebie?

AW

Więcej o:
Komentarze (81)
Wodzianka pokazała męża. Co się stało z jej twarzą?!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 70 razy 64

  Miłość do jego kasy.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 41 razy 41

  Na stole to popkorn czy wiagra?

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 39 razy 39

  Podziwiam zaciecie tych dziewczyn. Moje poczucie estetyki mnie bardzo w zyciu ogranicza :)

 • Gość: A.

  Oceniono 30 razy 30

  Tatuaże Pana Wodzianka ( Wodzianki?) podpowiadają mi, że to dobrze dobrana para, wzajemnie oferująca sobie to, co drugiej osobie jest potrzebne.

 • alpepe

  Oceniono 21 razy 21

  Pasują do siebie, prosty on, prosta ona, a że on ma hajs, co z tego, skoro mu niepotrzebna intelektualistka, skoro sam pewnie jest Januszem biznesu.Ciekawe, czy ona go kocha naprawdę, czy jest z nim z miłości... do kasy.

 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 21

  Specjalnie oszpeca twarz, by się postarzyć, by z wyglądu wiekowo pasować do partnera? Fotka nr 9 - wygląda jak 50-latka.

 • racetam

  Oceniono 18 razy 18

  Jaki biznesmen takie wargi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX