30. urodziny Edyty Pazury. To była impreza z rozmachem! Pojawiła się Lewandowska i inne popularne polskie WAGs. MAMY zdjęcia

Edyta Pazura swoje 30. urodziny obchodziła z dużym rozmachem i wśród popularnych polskich gwiazd. Mamy dla Was zdjęcia z tej wyjątkowej imprezy.

Edyta Pazura piątkowy wieczór spędziła w towarzystwie najbliższych, świętując swoje 30. urodziny. Na jej hucznej imprezie nie zabrakło najbardziej popularnych polskich WAGs, czyli Anny Lewandowskiej, Dominiki Grosickiej oraz Marty Glik. Wiedzieliście, że się przyjaźnią? W ramach świętowania wszystkie udały się na prywatny koncert Grzegorza Hyżego. Cała impreza miała miejsce na warszawskim Wilanowie i jak na gwiazdy przystało, była zrobiona z dużym rozmachem. Dzięki Instagramom możemy podejrzeć, jak się bawiły.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Edyta Pazura w tym wyjątkowym dla siebie dniu wyglądała wprost przepięknie. Miała na sobie rewelacyjną, krótką, białą suknię od Violi Piekut, którą dostała w ramach podarunku urodzinowego. Jednak najlepszy prezent jeszcze przed nią, bowiem kobieta spodziewa się trzeciego dziecka. Pod koniec grudnia 2017 roku okazało się, że żona Cezarego Pazury po raz trzeci jest w ciąży.

Plotek dołącza się do urodzinowych życzeń!

AG

Więcej o:
Komentarze (73)
Edyta Pazura świętowała 30. urodziny. To była impreza z rozmachem! Pojawiła się Anna Lewandowska i inne popularne polskie WAGs. MAMY zdjęcia
Zaloguj się
 • bazyli21

  Oceniono 82 razy 74

  Moze zamiast anglojezycznego WAGs - Wives and Girlfriends (Zony i Dziewczyny) - powinno byc polskie ŻIDy (Żony i Dziewczyny). Od razu jakos tak swojsko brzmi :-)

 • Gość: majster

  Oceniono 59 razy 53

  Kolejny fotoreportaz ze skladu budowlanego. Spory wybor pustakow.

 • Gość: gość_ówa

  Oceniono 48 razy 40

  Lewandowska spodni zapomniała ubrać?

 • Gość: klk

  Oceniono 34 razy 28

  wyglada na zadbana 40

 • Gość: CzłN

  Oceniono 28 razy 26

  "Inne popularne polskie WaGinY"? Po co skrótem, można walić dosłownie.

 • digital_dictator

  Oceniono 29 razy 25

  Anna Lewandowska, Dominika Grosickia oraz Marta Glik, Edyta Pazura - co je łączy? Nikt by o nich nie słyszał, gdyby nie miały znanych mężów.
  Moze by feministyczna było nie było gazeta zaczęła jednak promować kobiety, które coś osiągnęły na własny rachunek, włąsnym talentem i własną pracowitoscią, a nie lansują się na plecach mężów?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX