30. urodziny Edyty Pazury. To była impreza z rozmachem! Pojawiła się Lewandowska i inne popularne polskie WAGs. MAMY zdjęcia

Edyta Pazura swoje 30. urodziny obchodziła z dużym rozmachem i wśród popularnych polskich gwiazd. Mamy dla Was zdjęcia z tej wyjątkowej imprezy.

Edyta Pazura piątkowy wieczór spędziła w towarzystwie najbliższych, świętując swoje 30. urodziny. Na jej hucznej imprezie nie zabrakło najbardziej popularnych polskich WAGs, czyli Anny Lewandowskiej, Dominiki Grosickiej oraz Marty Glik. Wiedzieliście, że się przyjaźnią? W ramach świętowania wszystkie udały się na prywatny koncert Grzegorza Hyżego. Cała impreza miała miejsce na warszawskim Wilanowie i jak na gwiazdy przystało, była zrobiona z dużym rozmachem. Dzięki Instagramom możemy podejrzeć, jak się bawiły.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Edyta Pazura w tym wyjątkowym dla siebie dniu wyglądała wprost przepięknie. Miała na sobie rewelacyjną, krótką, białą suknię od Violi Piekut, którą dostała w ramach podarunku urodzinowego. Jednak najlepszy prezent jeszcze przed nią, bowiem kobieta spodziewa się trzeciego dziecka. Pod koniec grudnia 2017 roku okazało się, że żona Cezarego Pazury po raz trzeci jest w ciąży.

Plotek dołącza się do urodzinowych życzeń!

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.