Bosacka przeszła sporą metamorfozę. Już tak nie wygląda. "Idzie nowe". Jesteśmy pod wrażeniem

To, co zrobiła teraz Katarzyna Bosacka to strzał w dziesiątkę! Opublikowała zdjęcie na, którym wygląda o wiele młodziej. Fani pod wrażeniem. My też!

Katarzynie Bosackiej, doskonale znanej z programu "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", dosyć często zdarza się delikatnie zmieniać wizerunek. Przechodzi na nowe diety i zakładała bardziej lub mniej dopasowane kreacje. Tym razem jednak zmiana jest bardzo widoczna. Prezenterka zmieniła swój look i wygląda świetnie!

 


Bosacka wygląda o wiele młodziej. Odważna krótka fryzura, zaczesana do góry wysmukla jej twarz. Jaskrawa ramoneska przylega do ciała i podkreśla wesoły charakter kobiety oraz szczuplejszą sylwetkę. To świeża i modna stylizacja. Wygląda naprawdę świetnie!


Pod zdjęciem od razu posypały się komplementy. Fani są pod wrażeniem.

Pięknie. Świetna ramoneska!
Wow! Świetna fryzura, nowy look extra! Wygląda Pani rewelacyjnie!
Ale dżaga.


Katarzyna Bosacka nigdy nie ukrywała swoich problemów z wahaniami wagi. Na przestrzeni lat raz chudła, a raz zdarzało jej się przytyć.

Po czterdzieste zaczynają się rzeczywiście schody. I problem okazuję się leży nie w tym, że za dużo jemy, ale w tym, że nie jesteśmy do końca zdrowi. Tak trochę jest w moim przypadku, ale walczę, staram się i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się wrócić do wagi. U mnie rzeczywiście są takie wahania, ale ostatnio coraz bardziej związane ze zdrowiem niestety - wyznała w wywiadzie z Jastrząb Post.

Bosacka podpisała zdjęcie "Idzie nowe". Jak myślicie, czym jeszcze nas zaskoczy?

PC