Krystian Wieczorek pozuje z ciężarną żoną. Jej brzuch zdradza, że rozwiązanie już niebawem

Krystian Wieczorek pojawił się z ciężarną żoną na premierze filmu "Zbliżenie". Kobieta może się już pochwalić naprawdę sporych rozmiarów brzuchem.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska zjawili się w niedzielę na premierze filmu "Zbliżenie", którego reżyserką i scenarzystką jest właśnie Szafirska. Zarówno ona, jak i on wystąpili także w tej krótkometrażowej produkcji. Na zdjęciach z imprezy widać, że ciąża Szafirskiej dobiega końca.Obcisła sukienka, na jaką zdecydowała się żona aktora, wyeksponowała jej ciążowe kształty.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Szafirska o ciąży dowiedziała się ponoć w sierpniu, a swoje pierwsze dziecko powita już na początku przyszłego roku. Ta wiadomość okazała się dla pary nadzwyczaj radosna, ponieważ Szafirska wcześniej zmagała się z problemami zdrowotnymi, które utrudniały jej zajście w ciążę. 

Zachorowałam na boreliozę. To bardzo trudna choroba, której objawy bagatelizujemy, a która na pewnym etapie może nawet zagrażać życiu. Otarliśmy się o ten niebezpieczny etap - mówiła Maria w rozmowie z serwisem Nieplodnirazem.pl.

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i niebawem na świecie pojawi się ich upragnione maleństwo. Wieczorek i młodsza od niego o 17 lat Szafirska poznali się na planie "M jak miłość", a w 2016 roku wzieli sekretny ślub. 

MT