Wiedzieliście, że Małgorzata Pieńkowska ma tak piękną córkę? Teraz możecie ją podziwiać na ekranie

Piękna córka Małgorzaty Pieńkowskiej, Ina Sobala odziedziczyła po mamie nie tylko urodę, ale również i pasje. Obecnie możemy ją podziwiać na małym ekranie w popularnym serialu.

Ina Sobala niedawno dołączyła do obsady popularnego serialu "M jak miłość". Aktorka wciela się w postać Agnieszki, córki Teresy (w tej roli powracająca na plan Joanna Sydor).

Prywatnie Ina Sobala jest córką Małgorzaty Pieńkowskiej, która również gra w serialu, oraz Jacka Sobali. 26-letnia aktorka poszła w ślady mamy. Kończy studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. Rola w serialu jest jej debiutem.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Ina ma trochę wspólnego ze swoją serialową bohaterką. Również studiowała dziennikarstwo, ale dopiero na scenie zrozumiała, że aktorstwo jest czymś, z czym wiąże swoją dalszą przyszłość. Jakie ma jeszcze pasje? Przede wszystkim sport.

Od dziecka grałam w tenisa, zdobyłam nawet mistrzostwo Polski [drużynowo – przyp. red.]. Uwielbiam pływać i jeździć konno, a do moich najnowszych sportowych sukcesów zaliczyć można mistrzostwo Polski w pływaniu aktorów – zdradza Ina.

Trzymamy kciuki za jej sukcesy w serialu! Waszym zdaniem podobna do mamy?

AG