Deląg i Foremniak jednak są razem? Aktor podjął ważną decyzję. "Marzy mu się prawdziwy dom"

Czyżby związek Deląga i Foremniak był jednak prawdziwy? Według doniesień "Na żywo" aktor dla ukochanej wróci do Polski.

Pod koniec wakacji pojawiły się informacje, że Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak są parą. Aktorka zaprzeczała tym doniesieniom i tłumaczyła, że łączy ich tylko praca - grają bowiem razem w sztuce. Niedługo potem pojawiły się jednak zdjęcia ze wspólnej kolacji, które podsyciły plotki o romansie. Teraz, jak podaje tygodnik "Na żywo", aktor prawdopodobnie wrócił do Polski dla Foremniak.

Deląg ostatnio przez wiele lat pracował w Rosji, gdzie stał się prawdziwą gwiazdą. Teraz jednak chce zamknąć ten etap i wynajął już nawet swój moskiewski apartament.

Paweł wynajął komuś swój moskiewski apartament. Choć nie był właścicielem tej luksusowej nieruchomości, miał umowę najmu podpisaną na wiele lat. Teraz, ze względu na to, że na dłuższy okres wraca do Polski, odstąpił lokal jednemu ze znajomych - zdradził informator tygodnika.

Aktor od niedawna dostaje role w rodzimych spektaklach teatralnych, ma też pojawić się w "Leśniczówce" - nowej telenoweli TVP. Według producentów jego emisja ma trwać kilka lat, co zapewni aktorowi stabilizację. 

Paweł stwierdził, że ma już dość życia na walizkach. Chce wreszcie zapuścić korzenie. Marzy mu się prawdziwy dom - dodaje informator. 

Deląg kilka lat temu był związany z Emmą Kiworkową, a następnie z Dominiką Kulczyk. Niestety ich uczucie nie przerodziło się w nic poważniejszego. nauczony doświadczeniem aktor ponoć jest teraz gotowy na poświęcenie się i powrót do Polski, aby znów nie stracić ukochanej kobiety.

Deląg i Foremniak znają się od dawna. W 2001 roku zagrali parę kochanków w filmie "Quo Vadis". Niedawno natomiast obsadzono ich w sztuce "Być jak Elizabeth Taylor".

MT