Zakochana Pisarek pokazała zdjęcia z NOWYM facetem i spadła na nią fala hejtu. "Szybka jesteś". Jej reakcja? Zaskakująca

Karolina Pisarek niespełna tydzień oficjalnie pochwaliła się nowym chłopakiem. Związek modelki już został skrytykowany przez jej obserwatorów. Ta jednak zdaje się tym nie przejmować.

Karolina Pisarek w maju tego roku ogłosiła, że spotyka się z Damianem Kordasem, zwycięzcą "Master Chefa". Związek jednak nie trwał długo i już we wrześniu modelka wyznała, że zerwali.

Teraz finalistka programu "Top Model" zdaje się ma nową miłość. To 28-letni brazylijski model, aktor i piłkarz, Daniel Kenji Matsunaga. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Pisarek chętnie pokazuje fanom zdjęcia i filmy z nowym chłopakiem. Nie wszyscy jednak zaakceptowali jej uczucie. Internauci zarzucają jej, że szybko znalazła pocieszenie po poprzednim chłopaku.

Zawsze podziwiam, jak ludzie używają słowa "kocham" do różnych osób w krótkich odstępach czasu.
Szybka jesteś. Niedawno zostawiłaś jednego, a tu wyznania miłości do kolejnego amanta. Jeszcze dziecko.
Po co byłaś z Damianem jako para w lipcu w telewizji, skoro z tym jesteś pół roku? Albo ktoś liczyć nie umie, albo ktoś kogoś zdradził - czytamy w komentarzach.

Co na to Karolina? Modelka zdaje się tym ZUPEŁNIE nie przejmować i wrzuca na Instagram coraz więcej zdjęć z nowym ukochanym. Tak trzymać!

embed

MM