Kiedyś wzdychały do niego miliony kobiet. Przez lata zmienił się i prawie nie przypomina dawnego siebie

Sully z serialu "Doktor Quinn" rozpalał wyobraźnię kobiet na całym świecie. Po prawie 20 latach od zakończenia emisji ciężko go rozpoznać.

Joe Lando, jeden z najprzystojniejszych aktorów serialowych z lat 90-tych, zdobył ogromną popularność dzięki roli Sully'ego, ukochanego tytułowej doktor Quinn. Dziś 55-letni aktor prawie wcale nie przypomina dawnego przystojniaka, ale nadal może się podobać. Posiwiał i nosi krótkie włosy.  

Przez lata razem z Jane Seymour stanowili jedną z ulubionych par widzów, którzy z zapałem śledzili losy ich serialowych bohaterów. Miliony kobiet czuły na widok długowłosego przystojniaka szybsze bicie serca. Nic dziwnego, że w 1993 roku Joe Lando znalazł się na liście 50. najpiękniejszych ludzi świata magazynu "People".

Joe Lando, Jane Seymour.Joe Lando, Jane Seymour. Youtube.com

Aktor po zakończeniu serialu nie zrobił wielkiej kariery. Co prawa pojawiał się w wielu filmach i serialach, jednak nie powtórzył sukcesu. W 1997 roku ożenił się z Kirsten Barlow, z którą ma czworo dzieci. Do tej pory przyjaźni się z Jane Seymour. I to dzięki niej możemy zobaczyć, jak teraz wygląda serialowy Sully. Na swoje profile społecznościowe chętnie wrzuca filmiki, na których pojawiają się razem.

Jak Wam się podoba?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.