Kiedyś wzdychały do niego miliony kobiet. Przez lata zmienił się i prawie nie przypomina dawnego siebie

Sully z serialu "Doktor Quinn" rozpalał wyobraźnię kobiet na całym świecie. Po prawie 20 latach od zakończenia emisji ciężko go rozpoznać.

Joe Lando, jeden z najprzystojniejszych aktorów serialowych z lat 90-tych, zdobył ogromną popularność dzięki roli Sully'ego, ukochanego tytułowej doktor Quinn. Dziś 55-letni aktor prawie wcale nie przypomina dawnego przystojniaka, ale nadal może się podobać. Posiwiał i nosi krótkie włosy.  

Przez lata razem z Jane Seymour stanowili jedną z ulubionych par widzów, którzy z zapałem śledzili losy ich serialowych bohaterów. Miliony kobiet czuły na widok długowłosego przystojniaka szybsze bicie serca. Nic dziwnego, że w 1993 roku Joe Lando znalazł się na liście 50. najpiękniejszych ludzi świata magazynu "People".

Joe Lando, Jane Seymour.Joe Lando, Jane Seymour. Youtube.com

Aktor po zakończeniu serialu nie zrobił wielkiej kariery. Co prawa pojawiał się w wielu filmach i serialach, jednak nie powtórzył sukcesu. W 1997 roku ożenił się z Kirsten Barlow, z którą ma czworo dzieci. Do tej pory przyjaźni się z Jane Seymour. I to dzięki niej możemy zobaczyć, jak teraz wygląda serialowy Sully. Na swoje profile społecznościowe chętnie wrzuca filmiki, na których pojawiają się razem.

Jak Wam się podoba?

AW

Więcej o:
Komentarze (23)
Joe Lando zdobył serca milionów kobiet na całym świecie. Jak dziś wygląda Sully z "Doktor Quinn"?
Zaloguj się
 • Gość: Caroline1

  Oceniono 29 razy 29

  A jjest ktos kto z wiekiem się nie zmienia? On przynajmmiej nie oszpecił sie operacjami plastycznymi i nie ma wielkiego brzuca jak wiekszość facetów w tym wieku.

 • Gość: xxx

  Oceniono 27 razy 27

  Nie przypomina dawne siebie? Kto wam te teksty pisze?

 • Gość: porto

  Oceniono 19 razy 19

  Wszyscy się zmieniają. Starzejemy się. Niektórzy robią operacje plastyczne i tylko się oszpecają. Super oboje wyglądają.

 • Gość: Beata

  Oceniono 14 razy 14

  Fajnie wygląda.Dba o siebie ale nie cuduje. Zreszta wg Seymour naprawde spoko gośc.

 • Gość: urszula

  Oceniono 8 razy 8

  a ktp z wiekiem nie zmienia sie??? cóż za zdziwienie??!

 • ina.benita1973

  Oceniono 7 razy 7

  Fajny facet, przystojny, ale przyjmujący starzenie się jako normalną kolej rzeczy. Lepiej, niż dmuchający się Sylwester Stallone, który uderzył w ślady matki i chyba zapomniał po co jest lustro. Chciałabym, żeby mój maż w tym wieku tak wyglądał.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Wygląda doskonale, Po prostu jest starszy. I ine zorbił sobie operacji plastycznej. Pukniejcie się w łeb, zanim napiszecie taki tekst. Starość jest zła?

 • Gość: Margaret Teacher

  Oceniono 5 razy 5

  Wygląda trochę jak Daniel Craig 😆

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX