Bołądź i Fabijański zaręczyli się?! "Teraz Olga już nie ma wątpliwości, że Seba myśli o niej na poważnie"

Fabijański i Bołądź parą są od niedawna, ale jak podaje "Fakt", zdecydowali się na poważny krok. Aktorzy podobno zaręczyli się.

Plotki o związku Sebastiana Fabijańskiego i Olgi Bołądź pojawiły się już wiosną. Para jednak oficjalnie potwierdziła te doniesienia dopiero w czerwcu tego roku na premierze filmu "Volta". Teraz "Fakt" podaje, że para aktorów ponoć się zaręczyła. 

Do zaręczyn doszło podobno już jakiś czas temu, o czym ma świadczyć błyszczący pierścionek z serduszkiem, który można zobaczyć na dłoni aktorki. Fabijański zdecydował się na ten poważny krok, bo ponoć bał się, że straci ukochaną, która od znajomych słyszała, że jej partner myśli tylko o sobie. 

Teraz Olga już nie ma wątpliwości, że Seba myśli o niej na poważnie. Wcześniej miała obawy, czy z jego strony to nie przelotna miłostka. Opowiada już znajomym w teatrze, że po zaręczynach wróciły motyle i sielanka z początków ich związku - wyznała informatorka tabloidu. 

Jak na razie żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło informacji, która pojawiła się w mediach. Może znów czekają na jakąś premierę, na której pochwalą się radosną nowiną. Jeśli to prawda, to oczywiście gratulujemy i czekamy na kolejny ślub w show-biznesie.

MT