Ewa Błaszczyk na imprezie z córką. Marianna wydoroślała i jest PIĘKNA! Podobna do mamy

Ewa Błaszczyk pojawiła się na branżowej imprezie. Zabrała ze sobą swoją córkę, Mariannę.

Ewa Błaszczyk została zaproszona na urodziny Fundacji Wiewiórki Julii, której celem jest zapewnienie kompleksowej opieki stomatologicznej, zwłaszcza dzieciom i młodzieży. U jej boku pojawiła się Marianna Janczarska - jej 23-letnia córka, która z roku na rok staje się coraz piękniejsza.

Aktorce zdarzało się już zabierać córkę ze sobą na imprezy, więc nie jest to debiut dziewczyny. Za każdym razem obydwie prezentują się doskonale. Janczarska bardzo wydoroślała odkąd ostatnio ją widzieliśmy. Nadal jednak jest piękna i bardzo podobna do swojej matki. Na wczorajszą imprezę obie wybrały proste stylizacje, w których postawiły na wspólny element - skórzane spodnie. Panie wyglądały na zadowolone i uśmiech nie schodził im z twarzy.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Córka Błaszczyk próbuje swoich sił w aktorstwie - wystąpiła w filmie "Historia Kowalskich", a także w teledysku grupy Zemollem do piosenki "Beznadzieja".

 

Janczarska jest córką Ewy Błaszczyk z jej małżeństwa z Jackiem Janczarskim zmarłym w 2000 roku. Marianna ma także siostrę bliźniaczkę - Olę, która po nieszczęśliwym wypadku jest w śpiączce.

MT

Więcej o: