Pisarek z "Top Model" ma nowego chłopaka. To brazylijski piłkarz i model. Ciało ma DOSKONAŁE

Karolina Pisarek ma nowego chłopaka. Swoim związkiem pochwaliła się na Instagramie.

Karolina Pisarek to finalistka ostatniej edycji programu "Top Model". Swoją przygodę z modelingiem kontynuuje głównie w Japonii. Prawdopodobnie właśnie tam poznała swojego nowego chłopaka, Daniela Kenji Matsunaga. 

Szczęśliwa. Wszystko, czego potrzebuję to ty - podpisała zdjęcie.
 

Kim jest nowa miłość modelki? Daniel Kenji Matsunaga ma 28 lat i pochodzi z Brazylii. Jest modelem, aktorem i zawodowym piłkarzem, który gra w filipińskim klubie Kaya F.C. 

Jego kariera w roli modela rozpoczęła się, kiedy pojawił się w filipińskim wydaniu magazynu "Cosmopolitan", a dokładniej w dodatku "Cosmo Men". W maju tego roku został ambasadorem i modelem marki Avon Philippines. 

 

Debiut w roli aktora zaliczył w telewizyjnym serialu fantasy "Ostatni Książę". Wystąpił też w filmie "Zaczarowana", a także wziął udział w nagraniach do programów telewizyjnych "Game N Go" i "Misibis Bay". W 2014 roku pojawił się w odpowiedniku programu "Big Brother". W czerwcu tego roku osiągnął kolejny sukces i został uznany za 3. najlepszego aktora w konkursowym reality-show. 

Przypomnijmy, że Karolina Pisarek w maju tego roku ogłosiła, że spotyka się z Damianem Kordasem, zwycięzcą "Master Chefa". Związek jednak nie trwał długo i we wrześniu modelka wyznała, że nie są już razem

MT