Pezet spotyka się z aktorką z "Na Wspólnej". Wcześniej była dziewczyną innego rapera i przeszła sporą metamorfozę. Poznajecie?

Pezet jest w związku z Katarzyną Pyszyńską. Aktorka, która znana jest głównie z roli Emilki w serialu "Na Wspólnej", wcześniej spotykała się z raperem MC Silkiem.

Katarzyna Pyszyńska w "Na Wspólnej" była cichą i skromną dziewczyną, natomiast w życiu prywatnym jest zupełnie inaczej. Pyszyńska spotyka się z Pezetem, którego wizerunek nie należy do najgrzeczniejszych. Jej wizerunek diametralnie się zmienił, co potwierdzają zdjęcia, które publikuje na swoim Instagramie.

Zarówno Pyszyńska, jak i Pezet pokazują swoje uczucie głownie na Instastories, gdzie zdjęcia szybko znikają. Jednak na jej profilu znalazło się kilka dowodów, które potwierdzają, że są parą. Aktorka chętnie promuje firmę odzieżową swojego chłopaka, odwiedza go na planie teledysków, a także często z nim podróżuje. Choć dzieli ich spora różnica wieku (12 lat), widać, że są ze sobą szczęśliwi, a to najważniejsze.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Pyszyńska związana jest ze Szkołą Filmową w Łodzi i pasjonuje się reżyserią. Na co dzień zajmuje się m.in. tworzeniem teledysków oraz relacjonowaniem festiwali filmowych. Wcześniej mogliśmy ją widzieć w filmie "Świnki". Najczęściej jednak pojawiała się w serialach: "Na Wspólnej", "Plebanii" i "Samym życiu". 

Przypomnijmy, że aktorka wcześniej spotykała się również z raperem, mistrzem mikrofonu - MC Silkiem

MT