Jennifer Aniston zostanie matką?! Tabloid opublikował jej zdjęcia z "ciążowym" brzuchem

Czyżby Jennifer Aniston w końcu doczekała się swojego pierwszego dziecka? Taką informację podały zagraniczne media, ale doniesienia budzą wiele wątpliwości.

Jennifer Aniston zostanie matką - taką informację wypuścił magazyn "New Idea", który na okładce pokazał aktorkę z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem. To nie pierwszy raz, kiedy zagraniczne media publikują okładkę z wizerunkiem "ciężarnej" Aniston. 

Ponoć w zeszłym tygodniu gwiazda "Przyjaciół" i jej mąż Justin Theroux ogłosili rodzinie i przyjaciołom, że ostatnia próba zajścia w ciążę okazała się sukcesem.

Jen i Justin postanowili sobie, że spłodzą dziecko przed świętami Bożego Narodzenia. Ich marzenie wreszcie się spełniło. To cud! - podaje magazyn.

Jennifer Aniston w 'New Idea'Jennifer Aniston w 'New Idea' screen/ newidea.com

Ani Aniston, ani Theroux nie komentują plotek, ale na niedawnych zdjęciach figura aktorki nie wskazuje na to, że miałaby się ona spodziewać dziecka. Przede wszystkim próżno szukać brzucha, jaki możemy zobaczyć na okładce magazynu.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Aktorka wielokrotnie mierzyła się z plotkami o rzekomej ciąży. Zarzucano jej również, że postępuje bardzo egoistycznie i wybiera karierę, zamiast skupić się na macierzyństwie. Aniston nigdy nie komentowała doniesień, ale w ubiegłym roku wydała oświadczenie, w którym dała jasno do zrozumienia, że jest wściekła i ma dosyć ciągłego poruszania tematu jej macierzyństwa. 

Żeby była jasność: NIE jestem w ciąży. Jestem za to wściekła i zmęczona tym nieustannym analizowaniem każdej zmiany, jaka zachodzi w wyglądzie znanych kobiet. To niemalże nowa dyscyplina sportu, uprawiana przez tak zwanych "dziennikarzy", pod płaszczykiem "newsów o show-biznesie" - wyznała.

Wydaje nam się, że i tym razem skończy się tylko na plotkach. 

MT