Bal z okazji 20-lecia TVN-u był zamknięty dla mediów, ale od czego jest Instagram. Woliński... bez spodni. Mamy zdjęcia

Wczorajsza impreza z okazji 20-lecia TVNu była zamknięta dla mediów. Na szczęście zawsze można liczyć na Instagramy gwiazd.

W piątkowy wieczór TVN świętował swoje 20. urodziny na warszawskim Torze Wyścigów Konnych. Na imprezie pojawiła się cała plejada gwiazd, związanych z tą stacją telewizyjną. Niestety na event nie mieli wstępu dziennikarze i fotoreporterzy. Ale od czego jest Instagram! Dzięki temu, że wiele gwiazd uwielbia dzielić się z fanami prywatnymi zdjęciami, możemy zajrzeć za kulisy wczorajszej imprezy, zobaczyć, kto z kim się bawił, w jakich kreacjach pojawiono się i jak gwiazdy szykowały się na tę wyjątkową imprezę.

ZOBACZ ZDJĘCIA GWIAZD<<<

I tym razem gwiazdy nie zawiodły i tłumnie pojawiły się na warszawskim Torze Wyścigów Konnych. Czerwony dywan zamienił się w istną rewię mody - niektórzy wyglądali spektakularnie, inni zaliczyli wpadki, a jeszcze inni... nie założyli spodni jak np. Dawid Woliński. Na szczęście projektant szybko to poprawił. Jak wyglądały gwiazdy na prywatnych zdjęciach, gdy nie pozowały na ściankach? Sprawdźcie!

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.