Karolina i Piotr Kraśko świętują 9. rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazali ujmujące zdjęcia z uroczystości. "Czasami pod wiatr, ważne, że razem"

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są szczęśliwym małżeństwem od 9 lat. Postanowili przypomnieć o tym wszystkim, publikując sentymentalne zdjęcia.

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko świętowali wczoraj 9. rocznicę ślubu. Szczęściem podzielili się z fanami na Instagramie. Oboje zamieścili na swoich profilach wspólne zdjęcia. Prezenter opublikował starą, sentymentalną fotografię z samego ślubu w Gałkowie.

Dokładnie 9 lat temu. Mina chyba mówiła: "jak chłopak z Grzybowskiej, na granicy Woli i Śródmieścia, znalazł taką księżniczkę?"
 

Pod zdjęciem posypały się gratulacje od internautów oraz życzenia dalszych lat w szczęściu i miłości. Część osób nie mogła wyjść z zachwytu nad tym, jak bardzo udany jest związek Karoliny Ferenstein-Kraśki i Piotra Kraśki.

To miłość jest.
Ale młodo się wyglądało. Pasują państwo do siebie cudownie.
(...) A pan dalej patrzy namiętnie i z wielką miłością na żonę.
Aż pozazdrościć.

Karolina Ferenstein-Kraśko również zamieściła wspólne zdjęcie z mężem z okazji rocznicy ich ślubu.

Czasami pod wiatr, ważne że razem - podpisała jednoznacznie.

Piękna z nich para, nieprawdaż? Wspólnie wychowują trójkę dzieci: 10-letniego Konstantego, 8-letniego Aleksandra oraz córkę Laurę, która ma rok.

AG

Więcej o: