Mister Polski 2017 wybrany! Oto najprzystojniejszy mężczyzna w kraju. Jonkisz i Maślak odcinają się od konkursu

Wczoraj miała miejsce 20. Gala Mistera Polski 2017. Tytuł najprzystojniejszego mężczyzny w kraju zdobył Jakub Kucner. Poznajcie go bliżej.

Jakub Kucner do finału przystąpił z 19 pozostałymi mężczyznami. Nowy Mister Polski pochodzi z Poznania i ma 29 lat. Już 2 lata temu próbował swoich sił w wyborach na najprzystojniejszego mężczyznę w kraju. W 2015 roku zdobył tytuł Mistera "Pytania na śniadanie".

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA MISTERA POLSKI 2017<<<

 

Jakub Kucner ukończył Wyższą Szkołę Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Do tego również studium aktorskie oraz kurs lektorski - Jakub ma już na swoim koncie występy w różnych serialach i produkcjach filmowych. Dodatkowo występował podczas pokazów mody i koncertów jako konferansjer. Mister Polski 2017 jest również modelem oraz trenerem personalnym. Jego Instagram to istna kopalnia gorących zdjęć. Wybraliśmy dla Was te najciekawsze.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy! Myślicie, że Kucner powtórzy sukces Rafała Maślaka i Rafała Jonkisza?

Rafał Maślak i Rafał Jonkisz odcinają się od konkursu

Rafał Jonkisz poinformował właśnie na Instagramie, że od jakiegoś czasu nie współpracuje już z organizatorami konkursu Mister Polski.

Chciałbym poinformować, że pół roku temu podjąłem decyzje o zakończeniu współpracy z Pawłem Baszakiem. (...) Chciałbym również dodać, że od marca nie łączy mnie nic z organizacją i organizatorami konkursu Mister Polski.

Okazuje się, że Rafała Maślaka również już nic nie łączy z konkursem. 

Z tegorocznym konkursem Mister Polski nie jestem i nie byłem związany w żaden sposób. Nowemu zwycięzcy życzę przede wszystkim wytrwałości i walki o własne ja.

Zarówno Maślak, jak i Jonkisz nie pojawili się na tegorocznej gali finałowej.

AG