Strzelił gola w meczu WOŚP - TVN i pochwalił się, że zostanie ojcem. A potem koledzy z drużyny zrobili TO. Dołączył Radosław Majdan

Robert Stockinger będzie ojcem. Ci, którzy jeszcze tego nie wiedzieli, dowiedzieli się tego w trakcie meczu. W najlepszy z możliwych sposobów.

Robert Stockinger to niekwestionowany król meczu charytatywnego WOŚP - TVN. W regularnym czasie strzelił dla swojej drużyny dwa gole, a po pierwszym z nich zrobił coś, przez co publiczność po prostu zwariowała.

Kiedy wbił gola drużynie WOŚP, przebiegł się po boisku z piłką pod koszulką i kciukiem w ustach. Gest, którym kilka miesięcy temu pochwalił się Robert Lewandowski, oznacza tylko jedno: strzelec gola zostanie ojcem.

I choć było wiadomo już od jakiegoś czasu, że Stockinger spodziewa się dziecka, to jednak wykorzystał okazję, żeby pochwalić się w tak widowiskowy sposób.

Najlepsze wydarzyło się chwilę potem, kiedy wspólnie z kolegami, zrobili "kołyskę". Co ciekawe, do piłkarzy błyskawicznie dołączył trener, czyli Radosław Majdan. Chciał tylko pogratulować Stockingerowi czy marzy mu się własne?

Robert Stockinger od 2 lat jest żonaty z Patrycją Drozd, którą poznał w TVN. To będzie ich pierwsze dziecko.

Gratulujemy!

Zobacz wideo

JZ

Więcej o: