Córka Adama Małysza ma już 20 lat! Na Instagramie chętnie chwali się miłością. Jej wybranek to niezłe ciacho

Córka Adama Małysza, Karolina Małysz, na swoim Instagramie chętnie chwali się swoim chłopakiem Kamilem.

Karolina Małysz, córka Adama Małysza i jego żony Izy, w październiku tego roku skończyła 20 lat. Córka słynnego skoczka narciarskiego coraz chętniej pokazuje się w na portalach społecznościowych. 

Musimy przyznać, że Karolina już nie przypomina małej, blond dziewczynki, która niegdyś kibicowała tacie pod skocznią. Jej Instagram obfituje w zdjęcia z jej ukochanym Kamilem. Para nie szczędzi sobie czułości. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Co na to rodzice 20-latki? Ci najwyraźniej akceptują związek córki. Mama Karoliny, Iza, serdecznie komentuje niemal ich każde zdjęcie. Nic dziwnego, Kamil to niezły przystojniak. Zobaczcie, jak się razem prezentują. 

Córka Adama Małysza skończyła już 18 lat! Czym zajmuje się na co dzień i jaką jest osobą?

MM

Więcej o:
Komentarze (50)
Karolina Małysz, córka Adama Małysza, ma już 20 lat! Na Instagramie chętnie chwali się miłością. Jej wybranek to niezłe ciacho
Zaloguj się
 • kzet69

  Oceniono 46 razy 32

  Pisanie "ciacho" o chłopaku to taki sam obciach jak pisanie "dupa" o dziewczynie, dlaczego równacie poziomem do elektoratu 500+ ????

 • Gość: Gosc

  Oceniono 23 razy 23

  Jak można pisać o młodym chłopaku "ciacho"?

 • Gość: do przodu

  Oceniono 17 razy 15

  Oby tylko dziewczynie nie przyszło do głowy lansować się na ściankach i jechać na sławie taty. Mit "Adasia" jest wciąż żywy. Lepiej żeby tego nie popsuła.

 • Gość: Dr NO.

  Oceniono 16 razy 12

  Życzę Pani Karolinie właśnie tego, z czym kojarzę Jej tatę. NORMALNOŚCI. Życzliwości, serducha, szczerości i dystansu...

 • felucjan

  Oceniono 10 razy 8

  Ale du..ki żołędne z niektórych zamieszczających posty. Normalna para dwudziestolatków. Fajna dziewczyna, normalny kolo i tyle.

  Powinien wejść w Polsce nowy przepis. Wszystkie hejty powinny mieć jawne ip oraz adres email, na który konto zostało założone.

 • Halinus F.

  Oceniono 9 razy 7

  Wstydu nie macie ! Zazdrość was zżera....Dajcie im spokój, nienawistnicy

 • Gość: Mijaa

  Oceniono 5 razy 5

  Fajni młodzi ludzie! Nie czytajcie komentarzy frustratów, szkoda czasu. Cieszcie się życiem i miłością. Wszystkiego dobrego!

 • Gość: Jkl

  Oceniono 5 razy 5

  Ona nie jest osobą publiczną. Macie pozwolenie na pokazywanie jej fotek? Na miejscu jej ojca od razu wysłałbym prawników.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX