Przez rozstanie z Deppem Vanessa Paradis dużo przeszła. Dopiero teraz znalazła szczęście. To ich pierwsze wspólne wyjście!

Vanessa Paradis po rozstaniu z Johnym Deppem długo była sama. Co prawda pojawiały się plotki o domniemanych romansach, ale żaden nie zasłużył na "publiczną prezentację". Z kim teraz spotyka się aktorka?

Vanessa Paradis od czasu przykrego rozstania z Johnnym Deppem nie pokazywała się na czerwonym dywanie z nikim u swojego boku. Plotkowano dużo, kto poskłada w całość jej złamane serce, jednak poza doniesieniami bulwarówek nie było żadnych oficjalnych przesłanek, by sądzić, że się z kimś spotyka. Aż do teraz. Paradis ma nowego partnera. To 44-letni Samuel Benchetrit, francuski aktor, scenarzysta i reżyser.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Vanessa Paradis i Samuel Benchetrit pojawili się pierwszy raz publicznie razem na Festiwalu Filmowym w Locarno w Szwajcarii. Aktorka błyszczała w kreacji od Chanel, jednak nie ukrywajmy, naszym zdaniem największą ozdobą był jej szeroki uśmiech i to spojrzenie zakochanej kobiety.

Zobacz wideo
Więcej o: