Vanessa Paradis w bikini. Zbyt luźne. Poprawia je. I wtedy odsłania TO

Vanessa Paradis wykorzystała piękną pogodę i odpoczywała na wakacjach w Grecji. Jej sylwetka nadal jest filigranowa, ale modelka wygląda lepiej niż jeszcze rok temu. Wśród paparazzi czuła się tak swobodnie, że nawet nie zauważyła, kiedy spadł jej stanik.
Vanessa Paradis Vanessa Paradis Bulls

Vanessa Paradis

Ostatnio o 42-letniej Vanessie Paradis mówiło się w kontekście jej filigranowej sylwetki - gwiazda wyglądała faktycznie niepokojąco szczupło. Temat ten powrócił, gdy ukazały się jej zdjęcia z wakacji w Grecji. Na plaży odpoczywała w kusym bikini. Mimo że nadal jest bardzo szczupła, wygląda zdecydowanie lepiej i zdrowiej.

Vanessa Paradis pokazuje swoją szczupłą sylwetkę w bikini - zatytułował "Daily Mail" - W branży modelek jest od 25 lat i 42- letnia Vanessa wciąż ma ciało, dzięki któremu z powodzeniem mogłaby rywalizować z innymi modelkami - skonstatował portal.
Vanessa Paradis Vanessa Paradis Bulls

Vanessa Paradis

Paradis nadal nie można zarzucić nadmiaru kilogramów - widać to szczególnie na jej brzuchu, na którym można by policzyć wszystkie żebra. Jednocześnie modelka jest wysportowana i ma wyjątkowo umięśnione ramiona. Mamy jednak wrażenie, że dziś wygląda znacznie lepiej niż jeszcze niedawno.

Vanessa wyglądała oszałamiająco w prostym bikini - pochwalił portal "Daily Mail".

Paradis kąpała się w morzu, a mając na sobie tak skąpe bikini, nietrudno było o wpadkę...

Vanessa Paradis Vanessa Paradis Bulls

Vanessa Paradis

I faktycznie. W trakcie zabawy w morzu, Paradis miała problemy z bikini. Nie przejmując się czyhającymi na TAKIE właśnie ujęcie paparazzi, poprawiła górę od kostiumu.

W pełni naturalna, Vanessa szybko poprawiła kostium będąc w wodzie - skomentował portal Thecelebrityauction.co.
Vanessa Paradis Vanessa Paradis Bulls

Vanessa Paradis

Może jej sylwetka jest filigranowa, ale modelka może się pochwalić całkiem kształtną pupą. W zeszłym roku media były poważnie zaniepokojone jej coraz szczuplejszą sylwetką.

Słynie ze swojej niezwykłej urody. Ale tym razem wyglądała jak swój własny cień - pisał w sierpniu 2014 roku "Daily Mail".

Faktycznie modelka nie wyglądała wtedy najlepiej - a w oczy rzucały się zapadnięte policzki i niedbały strój. Dziś ten czas ma już za sobą.

Vanessa ParadisC. ADLER/BROADIMAGE/East News

Vanessa Paradis Vanessa Paradis Bulls

Vanessa Paradis

Piosenkarka odpoczywała na plaży z 13-letnim synem Jackiem, który jest owocem związku z
Johnnym Deppem.

Vanessa Paradis Vanessa Paradis Bulls

Vanessa Paradis

Największą metamorfozę Paradis przeszła w zeszłym roku. Gdy pojawiła się 14 lutego podczas rozdania nagród Victoires de la Musique zaprezentowała diametralnie odmienny wygląd - krótkie włosy i rozbudowane, męskie ramiona. W takim wydaniu trudno było ją rozpoznać.

Po raz pierwszy zademonstrowała drastyczną zmianę fryzury - pisał wtedy "Daily Mail".

Vanessa ParadisIMAGO/PANORAMIC/EAST NEWS/imago stock&people

Vanessa ParadisUNIMEDIA IMAGES/REX/EAST NEWS/Unimedia Images/REX

Vanessa Paradis Vanessa Paradis Bulls

Vanessa Paradis

Zmiana jej wyglądu była tym bardziej szokująca, że jeszcze niedawno wyglądała tak:

Vanessa Paradis - Defile croisicre au Ch?teau de Versailles de la maison Chanel - Cruise fashion show Chanel at Versailles Castle

Vanessa Paradis Vanessa Paradis Bulls

Vanessa Paradis

Vanessa Paradis przez 14 lat była partnerką bożyszcza kobiet Johnny'ego Deppa. Para ma dwoje dzieci: 16-letnią córkę Lily-Rose i 13-letniego syna Jacka. (Zobacz: Johnny Depp i Vanessa Paradis ROZSTALI SIĘ! Tym razem naprawdę!). Ich rozstanie w 2012 roku było szeroko komentowane w mediach. Podobno gwiazdor zdradzał Paradis wielokrotnie, a tuż przed zakończeniem związku z Vanessą zakochał się w biseksualnej aktorce Amber Heard. W lutym 2015 roku para wzięła ślub.

Depp i Heard zalegalizowali swój związek we wtorek w posiadłości aktora w Los Angeles. Większa uroczystość planowana jest na nadchodzący weekend na prywatnej wyspie Deppa na Bahamach - wyjawia źródło magazynu "people".

05/05/2014 - Johnny Depp, Amber Heard - Charles James: Beyond FashionPR Photos

Więcej o: