Monika Jagaciak nie pochwaliła się ślubem. Zrobili to za nią jej przyjaciele. Zdjęcie pierwszego tańca? Magiczne

Monika Jagaciak i Branislav Jankic zorganizowali przepiękne wesele na świeżym powietrzu. Wygląda bajecznie!

Monika Jagaciak i Branislav Jankic od kilku dni są szczęśliwym małżeństwem. Ślub, który odbył się w Serbii, udało im się uchować w absolutnej tajemnicy. Informacja o tym, że modelka jest już mężatką, wypłynęła tylko ze względu na zdjęcie wrzucone do sieci przez jej znajomego stylistę. Niedługo później pierwsze wspólne zdjęcie młodej pary udostępniła modelka Emma Stern Nielsen. Choć już je skasowała, nadal krąży po internecie. Młodzi wyglądają przepięknie!

 

Jedna z obecnych na uroczystości osób uwieczniła także pierwszy taniec Jac i Jankica. Otoczenie wygląda naprawdę bajkowo.

 

Wśród gości znalazła się między innymi lekkoatletka Anna Jagaciak, siostra modelki. W granatowej sukni z odkrytymi ramionami wyglądała równie uroczo, co gwiazda wieczoru.

 

Na uroczystości nie zabrakło także innej topmodelki, Fridy Gustavvson, która na Instagramie podziękowała za niesamowity weekend.

Monika i Branislav, dziękuję za kilka dni totalnej miłości i sielanki, wszystkiego najlepszego na nowej wspólnej drodze życia. Kocham was - czytamy.
 

Ogromne życzenia także od nas!

MK

Więcej o: