Magdalena Waligórska-Lisiecka urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Magdalena Waligórska-Lisiecka została mamą! Aktorka serialu "Ranczo" urodziła zdrowego chłopca, któremu dała imię Piotr.

Magdalena Waligórska-Lisiecka pochwaliła się na swoim Facebooku, że 18. lipca urodziła synka, któremu nadała imię Piotr.

Hic natus est Petrus... Nasz Piotruś Lisiecki-Waligórski. Dopóki to się nie wydarzyło, nie wyobrażaliśmy sobie, ile szczęścia to oznacza. Staliśmy się miłością.Piotruś urodził się 18.07.2017 w Szpitalu Św. Anny w Piasecznie pod opieką wspaniałego dr Rafała Kuźlika. Jest zdrowy, piękny i ma bujną czuprynę po Tacie! - napisała pod zdjęciem aktorka. 

Jak donosi magazyn "Party", synek aktorki w dniu narodzin mierzył 57 cm, ważył 4110 gramów i dostał 10 punktów w skali Apgar.

Magdalena Waligórska-Lisiecka wyznała, że zdecydowała się na poród naturalny. 

Zdecydowałam się na rodzinny poród siłami natury. I to było przeżycie, które polecam wszystkim rodzicom i którego nie zapomnimy - zdradziła aktorka na łamach "Party".

Aktorka przyznała jednak, że ma problemy z karmieniem.

Nie mogę się nim nacieszyć. Trochę kłopotu sprawia mi karmienie, ale wierzę, że będzie już tylko lepiej - dodała Waligórska-Lisiecka. 

My także mamy taką nadzieję, a tymczasem świeżo upieczonej mamie serdecznie gratulujemy!

Coś tu wymknęło się spod kontroli. Gwiazda "Rancza" chyba nie chciała pokazać AŻ TYLE

MM