Agnieszka Chylińska chwali się nowym makijażem. Fani zmartwieni: Powinna udać się do lekarza. Naprawdę jest aż tak źle?

Agnieszka Chylińska zaprezentowała mocny makijaż, który nie przypadł do gustu jej fanom. Krytykowali także jej coraz szczuplejszą sylwetkę. Tylko czy nie przesadzają?

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej wyrazistych artystek na polskiej estradzie. I choć był czas, gdy nosiła długie blond włosy, zdecydowanie lepiej czuje się w zadziornych krótkich fryzurach i oryginalnych stylizacjach. Nie są one jednak według wszystkich atrakcyjne - jej kolejne eksperymenty z wizerunkiem zawsze zdobywają sporo krytyki. Podobnie było ostatnio, gdy piosenkarka pochwaliła się zdjęciami w ostrym scenicznym makijażu.

Choć Chylińska usłyszała sporo komplementów, niektórych jej wygląd wręcz zmartwił, również ze względu na to, że gwiazda od dawna jest wyjątkowo szczupła.

Makijaż lux. Ale Agnieszka to już powinna udać się do lekarza. Dobrze to już nie wygląda.
Za dużo, za bardzo, za różowy. Jako artystkę i osobę uwielbiam, ale ostatnie stroje i makijaże mnie przerażają, w złym kierunku to poszło....
Nie podoba mi się. Ale skoro tobie jest ok to ok - czytamy.

Czy faktycznie Chylińska wygląda aż tak źle? Widać, że jest to stylizacja bardziej do sesji lub teledysku niż na poranne zakupy, a w takich eksperymentach nie widzimy nic złego. Naszym zdaniem komentarze przesadzone.

Zobacz wideo

MK