Po długich włosach nie ma ani śladu. Kate Hudson OGOLIŁA się na łyso!

Kate Hudson zdecydowała się na radykalne cięcie. Długie blond włosy zamieniła na krótkiego "jeżyka". Zobaczcie jej metamorfozę.

Kate Hudson przyzwyczaiła nas do swojego wyglądu. Odkąd pamiętamy, prezentowała się w długich blond włosach. Aktorka zaskoczyła wszystkich i przeszła naprawdę zdumiewającą metamorfozę - ogoliła głowę na łyso.

Gdyby nie zdjęcia paparazzi, fani jeszcze pewnie myśleliby, że w wyglądzie Hudson nic się nie zmieniło. Czyżby żałowała swojej decyzji? Zastanawiamy się, ponieważ na Instagramie aktorki próżno szukać zdjęć z nową fryzurą.

Powód może być też zupełnie inny. Zazwyczaj za tak dużymi metamorfozami idą nowe wyzwania zawodowe. Zagraniczne media informują, że Hudson pracuje nad projektem, którego reżyserką jest Sia. Najprawdopodobniej będzie to albo musical, albo nowy teledysk wokalistki.

Sia podzieliła się z fanami fotką, na której widzimy łysą Hudson. 

Chcę już to zobaczyć w całości! 
Wow, to będzie na pewno coś niesamowitego - ekscytują się obserwatorzy. 
 

Choć to taka fryzura budzi kontrowersje, to jednak wielu paniom o pięknych rysach twarzy krótki "jeżyk" bardzo pasuje. Wystarczy wymienić tutaj tylko: Monikę Brodkę, Kristen Stewart czy Carę Delevigne! 

Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.