Maciej Musiał znowu zakochany? Na weselu bawił się z piękną miss. Mamy komentarz

Maciej Musiał na weselu bawił się z aktualną Miss Ziemi Łódzkiej. To jego nowa dziewczyna?

Maciej Musiał znowu zakochany? Spekulacje pojawiły się niemal natychmiast po tym, jak w internecie pojawiło się jego weselne zdjęcie z tego weekendu. Aktor bawił się na weselu Katrin Kargbo, blogerki i mistrzyni świata w karate tradycyjnym. Widzimy go tam w towarzystwie Marty Ziębakowskiej, aktualnej Miss Ziemi Łódzkiej. To właśnie Marta wstawiła ich wspólne zdjęcie na Instagram.

Z ostatniej nocy - podpisała je.
 

Obyczaj nakazuje udać się na wesele z osobą towarzyszącą, więc Musiał tak czy owak zaprosiłby jakąś koleżankę na ceremonię. Czy jednak piękna miss jest dla aktora kimś więcej? Pod zdjęciem nie ma ani jednego komentarza dotyczącego pary, żadnych gratulacji z okazji związku z Musiałem, etc. My jednak mamy komentarz Marty, który rozwiewa wątpliwości.

Nie, ja i Maciek nie jesteśmy parą, poznaliśmy się na sobotnim weselu i po prostu zrobiliśmy zdjęcie - powiedziała Marta w rozmowie z Plotek.pl.

20-letnia Marta Miss Ziemi Łódzkiej została w czerwcu. Jest studentką Uniwersytetu Medycznego i ma wymiary 89-63-89. Jest miłośniczką selfie, których ma mnóstwo na Instagramie.

>>>>>>>>> PIĘKNA MARTA NA INSTAGRAMIE

Antoni Królikowski i Maciej Musiał są kolegami. Pada pytanie o... Kingę Dudę. Mocno go zaskoczyło

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.