Dr Gojdź ocenia urodę Agaty Dudy i Melanii Trump. "Melania jest typową pięknością, a Duda...". Tego się po nim nie spodziewaliśmy!

Krzysztof Gojdź w rozmowie z Plotek.pl porównał urodę Melanii Trump i Agaty Dudy. Jak myślicie, wygląd której z pań bardziej mu się podoba?

Krzysztof Gojdź, lekarz medycyny estetycznej, nie boi się kontrowersyjnych wypowiedzi. Chętnie komentuje on wygląd polskich gwiazd. Tym razem w rozmowie z nami porównał on urodę Melanii Trump i Agaty Kornhauser-Dudy

Zarówno Melania jak i pani Agata to piękne kobiety - rozpoczął Gojdź. 
Melania Trump jest typową pięknością amerykańską. Co prawda jest Europejką, ale "robi się" na Amerykankę. Natomiast nasza pani prezydentowa jest fajną, piękną, naturalną kobietą. Ma zmarszczki i dobrze, że ma zmarszczki. Naturalnie się starzeje, nie korzysta ani z moich usług, ani z usług innego lekarza medycyny estetycznej. I fajnie! - mówił Krzysztof Gojdź. 

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz kiedy Gojdź skomentował urodę naszej prezydentowej. Ponad rok temu w rozbudowanym poście na Facebooku lekarz zauważył u Agaty Dudy pierwsze oznaki starzenia i zaprosił ją na wizytę w swoim gabinecie.

A który typ urody jest bliższy jego sercu? Odpowiedź w naszym wideo. 

Więcej o:
Komentarze (39)
Dr Gojdź ocenia urodę Agaty Dudy i Melanii Trump. "Melania jest typową pięknością, a Duda...". Tego się po nim nie spodziewaliśmy!
Zaloguj się
 • Gość: tylko co?

  Oceniono 27 razy 17

  Chyba Gojdź tą opinią próbuje coś załatwić w Pis-ie.

 • Gość: wanilia

  Oceniono 15 razy 11

  jaki afront?! pół roku temu zapraszałeś p.Dudę na botox

 • forfiter_jr

  Oceniono 45 razy 11

  Nie wiem, czy padło mu na głowę, czy wzrok. Co do Trumpowej częściowo się zgodzę, ale o budyniowej to mu się coś uroiło. Zwykła, do bólu przeciętna i nijaka babka.

 • Gość: Kaka

  Oceniono 18 razy 10

  Niech lepiej powie o swojej Siwiec.Wyglada jak koń,cała zrobiona.Gdzie te naturalne ikony?
  Kardashianki to dziś wzór do naśladowania...

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 7

  Miałam sąsiadkę wydawała się być piękna, miała piękne makijaże-nigdy nie wychodziła bez. Była wysoka i być może, ze też była modelką-tego nie wiem. Jednak kiedyś zobaczyłam ją w drzwiach jej mieszkania bez fryzury i makijażu. Z trudnością ją poznałam, uroda poniżej przeciętnej.Modelki mają to do siebie, że są fotogieniczne, dlatego wyglądają tak pięknie -często lepiej niż w rzeczywistości. Ocenianie wyglądu na podstawie filmu, fotografii świadczy o prymitywnych zainteresowaniach i poziomie myślenia.,, Opakowanie jest ważne, a nie co wewnątrz''.

 • Gość: gossc

  Oceniono 11 razy 7

  a kto pyta tego narkomana z parciem na szkło o takie rzeczy ----to facet zboczony normalny rzemieslnik a mysli że jest artystą.

 • Gość: mania

  Oceniono 14 razy 6

  z innych usług specjalistów od wizerunku TEŻ NIE KORZYSTA!!!! łowicką zapaskę niech założy i leci do koła gospodyń wiejskich - będzie pasowała jak ulał !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX