Paweł Kukiz w polityce jest wybuchowy, a jako ojciec? Pola Kukiz: Wydaje się straszny, gdy... Adoratorzy córek nie mają łatwo

W sobotnim wydaniu "DD TVN" wystąpiła Pola Kukiz, córka Pawła Kukiza. Opowiedziała telewidzom, jakim ojciec jest słynny muzyk i polityk.

Pola Kukiz razem w "DD TVN" uchyliła rąbka tajemnicy życia prywatnego Pawła Kukiza. Muzyk i polityk jest ojcem trzech córek. Choć, gdy dorastały, jego częste nieobecności były normą, nadrabiał potem wszystko z nawiązką. Pola Kukiz o ojcu mówiła z wyraźnym zachwytem.

Dla mnie tata to jedyny mężczyzna w domu. Myślałam, że ma super życie. Najpierw gwiazda rocka, potem polityk, wszystko takie niespodziewane. Taki "wow!" - mówiła w "DD TVN". - Jak byłyśmy małe, to tata często koncertował. Jak był, to uczył nas samodzielności. Jeździliśmy na ryby razem, rąbaliśmy drewno. Nauczył nas, żeby nie poddawać się i dążyć do celu.

Choć Paweł Kukiz był jedynym mężczyzną w domu, wszyscy inni mieli się na baczności, gdy przestępowali próg jego domu. Adoratorzy jego córek nie mieli łatwo. 

Tata wydaje się dosyć straszny. A my  to córeczki tatusia, każda z nas jest jego oczkiem w głowie. Dla chłopców to był dodatkowy stres, bo widzieli jeszcze tatę, który w bojówkach biega po scenie.

Jednak tym najbardziej wytrwałym, udało się zjednać sobie sympatię. Pola Kukiz na Instagramie często pozuje ze swoim chłopakiem, pasjonatem wspinaczki.

 

Dziś dwie najstarsze córki nie mieszkają już rodzicami. Została tylko Hanna i to ona jest królową tego domu.

Hania "chodzi po chmurkach". Teraz jest oczkiem w głowy taty. Choć ma 17 lat, to jak Hanusia chce, to Hanusia będzie miała - mówiła z uśmiechem Pola.

Córki Pawła Kukiza mają na niego ogromny wpływ. Także jeśli chodzi o politykę.

 Tata pyta się nas o zdanie, choć mamy zazwyczaj "politycznie burze" - mówiła Pola.

Pola Kukiz nie powinna się przejmować, w końcu trzeba mieć ojca polityka, by nad rodzinnym stołem przetaczały się polityczne burze.

Paweł KukizPaweł Kukiz KAPIF.pl

 ZI

Więcej o:
Copyright © Agora SA