Pani Basia ma 64 lata, schudła 20 kg. Teraz ma problem, jak się ubrać. Stylistka odmieniła jej szafę. Jak wygląda teraz?

"Jeżdżąca szafa Kasi" to nowy program w stacji TLC. W każdym odcinku stylistka Katarzyna Grabowska odmienia garderobę danej bohaterki. W piątek 19. maja o 22:30 zobaczymy, jak zmieniła się szafa pani Basi.

Pani Basia to 64-letnia mieszkanka Warszawy. Dla niej wiek nie jest żadnym ograniczeniem i każdego dnia stawia sobie nowe wyzwania. Kupiła za małą sukienkę i postanowiła schudnąć. Udało jej się to! Zrzuciła 20 kg, przebiegła półmaraton, a kondycji mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka.

Kocha szpilki, ma słabość do różowego koloru, a ciuchy pożycza od wnuczki. Ciągle szuka nowego pomysłu na siebie i własnego unikalnego stylu, jednak z efektów swoich poszukiwań nie jest zadowolona. Dlatego właśnie o pomoc poprosiła stylistkę Katarzynę Grabowską, która odmieniła garderobę bohaterki w ramach programu  "Jeżdżąca szafa Kasi".

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZEMIANY >>>

"Jeżdżąca szafa Kasi" no nowy program TLC. Pełna zapału Katarzyna Grabowska odwiedza kobiety marzące o stylizacjach, które podkreślą ich osobowość i atuty sylwetek. Prowadząca przyjrzy się zawartości szaf Polek, zrobi porządki oraz uzupełni o brakujące "must have" każdej kobiecej garderoby. Wszystko po to, aby szybko i łatwo tworzyć modowe zestawienia, w których panie będą czuć się jak w drugiej skórze oraz wyglądać jak milion dolarów. Stylizacje zaproponowane przez Kasię mają być  odzwierciedleniem tego, co bohaterkom w duszy gra. A co najważniejsze: nie będą kosztować fortuny.

Grabowska odwiedzi swoje bohaterki w ich domach oraz zaprosi je do swojego królestwa - "jeżdżącej szafy" pełnej modowych perełek. Piękne dodatki, torebki i buty. To wszystko w połączeniu z rzeczami bohaterek pozwoli stworzyć unikalne stylizacje i tchnąć nowe życie w ich dotychczasową garderobę.

Będziecie oglądać?

Więcej o: