Joanna Krupa jeszcze walczy o małżeństwo. A Romain? "Jego zdaniem nie ma czego ratować"

Romain Zago nie widzi już szans na odratowanie związku z Joanną Krupą. Para wzięła ślub w 2013 roku.

Joanna Krupa i Romain Zago, przez lata uchodzili za zgodne małżeństwo. Jednak jak informował we wtorek dwutygodnik "Show", para postanowiła się rozstać po czterech latach małżeństwa. Powodem miały być częste wizyty modelki w Polsce, przez które więź między małżonkami zaczęła słabnąć.

[Romain] nie mógł zrozumieć jej sentymentu do Polski. Sukces oglądalności ostatniego sezonu "Top Model" przyniósł Joannie nowe kontrakty. Tym samym jej pobyt w Polsce znacznie się przedłużył. Zago wpadł w szał. Podobno Święta Bożego Narodzenia były dla Joanny koszmarem. Nowy Rok spędzili już osobno - czytamy.

W sieci pojawiły się właśnie kolejne doniesienia na temat szczegółów zakończenia związku. Jak przekonuje "Pudelek", powołując się na znajomego pary, to Romain podjął ostateczną decyzję o rozstaniu.

To była decyzja Romaina, Joanna jeszcze walczy, chce z nim być, wierzy, że wszystko uda się jeszcze naprawić. Roman wydaje się nieugięty w swojej decyzji, jego zdaniem nie ma czego ratować. To koniec tej miłości - czytamy na portalu.

Do tej pory żadna ze stron nie zdecydowała się na komentarz w sprawie doniesień.

MK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.