Gala Osobowości i Sukcesy. Wśród gości Krzysztof Ibisz i Karolina Gruszka. Nie tylko ona zachwycała. Spójrzcie na Aleksandrę Szwed!

Statuetki Osobowości i Sukcesy roku 2017 rozdane! Na gali mnóstwo gwiazd. Zobaczcie tyko, jak wyglądała Aleksandra Szwed!

Statuetki Osobowości i Sukcesy roku 2017 rozdane! 11 kwietnia w hotelu Courtyard by Mariott po raz 6. spotkały się osobowości ze świata kultury, sztuki, biznesu i polityki, żeby obserwować uroczyste wręczenie statuetek osobom wyróżnionym za wyjątkowe dokonania w dziedzinie twórczości, przedsiębiorczości i inicjatyw społecznych. Wieczór uświetnili występami artystycznymi m. in. Aleksandra Szwed, Lidia Kopania, Natalia Pujszo i Jacek Kawalec, a punktem kulminacyjnym wieczoru było premierowe wykonanie Hymnu Optymistów, autorstwa Krzysztofa K.A.S.A. Kasowskiego – utworu promującego wartości popularyzowane przez Fundację "Jestem Optymistą".

>>>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Gospodarzem wieczoru i inicjatorem wydarzenia jest Mariusz Pujszo – reżyser, aktor i scenarzysta filmowy – który łączy funkcje inspiratora gali i aktywnego promotora optymizmu.

Mariusz PujszoMariusz Pujszo Materiały prasowe

 Jaki cel przyświeca wydarzeniu, które od 2011 roku wpisało się już w kalendarz kulturalny?

Zgodnie z założeniem tworzonej od lat Gali Osobowości i Sukcesy Roku, statuetki trafiają do osób, które bez względu na trudności wierzą w sukces i go osiągają, odznaczając się kreatywnością, optymizmem, a także oryginalnością. Pragniemy doceniać wybitne osoby i firmy, dając przy tym innym dodatkowy impuls do działania. – wyjaśnia Pujszo.

Jak twierdzi, w środowisku w którym często to porażka jest magnesem zainteresowania i źródłem satysfakcji, jego misją jest propagowanie postaw optymistycznych, proaktywnych i radość z sukcesu tych, którym się udało.

W kategorii Osobowości 2017, związanej z dokonaniami na płaszczyźnie kultury, sztuki i aktywności społecznej, wyróżnieni zostali m.in. Krzysztof Ibisz, Agnieszka Zydroń, Tomasz Majewski, Aleksandra Szwed, Tomasz Ossoliński i Marcelina Zawadzka oraz Maciej Orłoś.

Krzysztof Ibisz, Aleksandra Szwed i Kamil BalcerzakKrzysztof Ibisz, Aleksandra Szwed i Kamil Balcerzak materiały prasowe

 Laureatami w kategorii Człowiek Sukcesu 2017 zostali m.in. Joanna i Paweł Preisner (hotel Bacówka), Kamil Balcerzak (WOODLIFE) i Alina Szcześniewska (Radio Kolor). Agata Wendzonka (Kandara Spa) oraz Antoni Piekut (Yuniversal Podlaski)

Szczególnymi wyróżnieniami są te, które przyznano dla profesora Wojciecha Maksymowicza, prof. Grażynie Rydzewskiej i Ninie Terentiew. To osoby o ogromnym wkładzie w nasz dorobek kulturalno-naukowy – mówił Pujszo.

Wśród uhonorowanych za sukcesy przedsiębiorców znalazły się m.in. firmy LEK-AM, BRUBECK, KANDARA SPA, Grupa Arche, Dystrybucja Polska czy Yuniversal Podlaski. Statuetki odebrali także przedstawiciele restauracji Amber Room, Piano Bar, drukarnia PAW DRUK, SKOFF, Zonda sp.zoo i Polskich Fabryk Porcelany "Ćmielów" i "Chodzież" S.A, oraz EVELINE Cosmetics. Warto także wspomnieć o jednej z najbardziej obiecujących młodych projektantek – Sarze Zalewskiej, która otrzymała nagrodę dla swojej autorskiej marki Zalla.

O przyznaniu statuetek decyduje kapituła złożona z redaktorów magazynu "Osobowości i Sukcesy" oraz osób nagrodzonych w latach ubiegłych. Są to m.in.: Cezary Pazura, Beata Kozidrak, Piotr Fronczewski, Sylwia Grzeszczak, Michał Piróg, Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola, Łukasz Jemioł oraz prezydent Lech Wałęsa.

Po części oficjalnej goście udali się na bankiet połączony z występami artystycznymi, gdzie bawili się do białego rana.

redakcja

Więcej o: