Sarah Jessica Parker rok temu zrezygnowała z botoksu. Wyraźnie widać to dopiero na nowych zdjęciach. Zmiana jest DUŻA

Sarah Jessica Parker jeszcze kilka lat temu zadziwiała bardzo gładką twarzą, niemal pozbawioną zmarszczek. Teraz przestała poddawać się zabiegom. Zobaczcie, jaka jest różnica!

Sarah Jessica Parker zadziwiła wszystkich, kiedy na Oscarach w 2010 roku pojawiła się z twarzą gładką jak u 20-letniej dziewczyny. Aktorka zawsze miała bardzo bogatą mimikę, którą mogliśmy oglądać m.in. w legendarnym serialu "Seks w wielkim mieście". Czyżby aktorka zdecydowała się na botoks? Nigdy tego nie potwierdziła, ale gładkie jak tafla czoło zdradzało sporo.

Sarze nie przypadły chyba do gustu efekty zabiegu, bo już po kilku latach na jej twarzy zaczęły pojawiać się delikatne zmarszczki, a rok temu wyglądała zupełnie naturalnie. Na najnowszych zdjęciach z planu serialu widać, że Parker postanowiła starzeć się naturalnie. Spójrzcie na twarz 52-letniej aktorki.

<<< ZOBACZ ZDJĘCIA

Podobno największą ozdobą kobiety jest uśmiech, a ten aktorka ma piękny. Reszta? Cenimy naturalność, ale czy Waszym zdaniem wygląda dobrze? A może jednak powinna zdecydować się na delikatną pomoc naturze? ;)

JM

Więcej o:
Komentarze (14)
Sarah Jessica Parker rok temu zrezygnowała z botoksu. Wyraźnie widać to dopiero na nowych zdjęciach. Zmiana jest DUŻA
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 14

  I dobrze. W końcu taka, która akceptuje siebie i starzenie się, które jest naturalną rzeczą.

 • Gość: Jaa

  Oceniono 17 razy 11

  Wygląda rewelacyjnie- od niej i serialu Sex w wielkim mieście zbzikowałam na punkcie Ny i postanowiłam że moja noga postanie kiedyś na Manhattanie 😆😆 byłam 2 razy i teraz zbieram kasę żeby za rok lecieć 👍

 • Gość: as

  Oceniono 11 razy 1

  sądząc po wałkach na głowie, jest ucharakteryzowana do zdjęć, te zmarszczki to efekt charakteryzacji a nie odstawienia botoksu

 • Gość: as

  Oceniono 12 razy 0

  Jej nic juz nie zaszkodzi, zawsze byla paskudna z tym konskim ryjem i zmarszczkami. Bez botoksu czy z botoksem to pasztet i nie ma co zaklinac rzeczywistosci.

 • Gość: karol

  Oceniono 4 razy -4

  Męska twarz, ona jest trans?

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy -6

  Jedna z najbrzydszych aktorek świata promowana jako piękność. Świat celebrytów jest niesprawiedliwy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX