Tak wygląda syn Zenka Martyniuka! Wiedzieliście, że ma już 27 lat? Prywatnie sporo się u niego dzieje

Zenek Martyniuk rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Jednak nie jest tajemnicą, że król muzyki disco-polo od 1989 roku jest żonaty z Danutą Martyniuk. Małżeństwo wychowuje 27-letniego syna, Daniela.

Zenek Martyniuk może się pochwalić nie tylko sukcesami w świecie muzyki, ale także szczęściem w życiu prywatnym. Król disco-polo od 28 lat jest żonaty z Danutą Martyniuk. 

Para doczekała się razem jednego syna, Daniela. Potomek ma już 27 lat i od kilku lat mieszka "na swoim" w Białymstoku.

Mimo że w dzieciństwie wystąpił nawet w jednym z teledysków ("Rodzinny dom") swojego taty, nie marzy mu się kariera muzyczna. Daniel ukończył niedawno Szkołę Morską w Gdyni i jest zawodowym marynarzem.

Jak możemy się dowiedzieć z profilu młodego Martyniuka na Facebooku, wspiera on środowiska LGBT. Jedno z jego zdjęć profilowych jest właśnie w kolorach tęczowej flagi. 

Sam homoseksualistą nie jest. W tym roku miał się odbyć jego ślub z Anią, farmaceutką z Elbląga. Jednak na początku roku Daniel zerwał zaręczyny i związał się z nową dziewczyną. Teraz spotyka się z piękną Faustyną. Dziewczyna jest po studiach prawniczych i pracuje w Białymstoku w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa. Trzeba przyznać, że urocza z nich para! Zobaczcie naszą galerię.

MM

Jak wam się podoba syn Zenka Martyniuka?