Joanna Brodzik znowu będzie cieszyć oczy telewidzów. Niestety, nie w "Magdzie M.", jakby chciało wielu, ale w innym kultowym serialu, "Nad rozlewiskiem". O tym, że serial powróci do telewizji, poinformowała w "Dobrym tygodniu" osoba z TVP.
Szefostwo Telewizji Polskiej dało zielone światło wznowieniu produkcji. Małgorzata Kalicińska została poproszona o napisanie kontynuacji. Trwają prace nas scenariuszem. Wrócą wszyscy główni bohaterowie sagi - czytamy tam.
"Nad rozlewiskiem" to cykl serialu zbudowanych w oparciu o serię powieści Małgorzaty Kalicińskiej o życiu trzech pokoleń kobiet mieszkających na Mazurach. Joanna Brodzik gra tam Małgorzatę Jantar. Za rolę miałaby zainkasować nawet 150 tysięcy.
JZ
Ojcem Aleksandry Grabowskiej jest znany aktor. I nie chodzi tu o Andrzeja
Numerolożka wprost o związku Kaczorowskiej i Rogacewicza. "To relacja, która może prowadzić do..."
Nietypowe święta Dody. Spotkała się z byłym chłopakiem i byłą dziewczyną
Damięcka z wymownymi grafikami na Wielkanoc. "Brakuje mi słów"
Gienek z Plutycz żali się na wysokość emerytury. "I co za 42 lata roboty dostałem?"
Konkol gorzko podsumował ostatnie występy z Wyszkoni. "Mówię, że sprzedali się za 300 zł"
Lewandowscy szykują się do wyprowadzki z luksusowej willi. Wiadomo, gdzie zamieszkają
Tori Spelling i czwórka jej dzieci mieli wypadek samochodowy. Trafili do szpitala
Pierwsza taka sytuacja w historii "Mam talent!". Jurorzy złamali zasadę