Zdjęcie Andrzeja Dudy i Marty Kaczyńskiej znów hitem internetu. "Niczego nie sugeruję, ale..."

Marta Kaczyńska i Andrzej Duda zachowywali się w stosunku do siebie bardzo serdecznie podczas zeszłorocznych obchodów katastrofy smoleńskiej. Teraz spotkali się na gali wręczenia nagrody imienia Lecha Kaczyńskiego, a internauci znów wychwycili "interesujący" moment między nimi.

Marta Kaczyńska znalazła się wśród gości gali wręczenia nagrody Lecha Kaczyńskiego. Uhonorowany został nią opozycjonista z czasów PRL Andrzej Gwiazda. Na uroczystości nie mogło zabraknąć również prezydenta Andrzeja Dudy. Fotograf uchwycił moment, w którym Kaczyńska wstaje z miejsca, a na drugim planie Duda zdaje się patrzeć w jej stronę. Jego spojrzenie zostało wychwycone przez internautów. 

To nie pierwszy raz, kiedy wspólne zdjęcia Dudy i Kaczyńskiej wywołują sporo emocji wśród internautów. W kwietniu zeszłego roku media obiegła fotorelacja z ich bardzo serdecznego powitania podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej. 

Marta Kaczyńska i Andrzej DudaMarta Kaczyńska i Andrzej Duda AG

Spekulacje tabloidów i internatów zaszły tak daleko, że do sprawy postanowił odnieść się katolicki tygodnik "Dobry Tydzień". Źródła "z otoczenia" prezydenckiej pary zapewniały, że Dudę i Kaczyńską łączy bliska przyjaźń, którą "Agata Duda obserwuje od lat". 

Dla Marty 10 kwietnia zawsze pozostanie najtragiczniejszym dniem w życiu. Bolesne przeżycia pojawiły się także w tym roku. Jednocześnie Marta przypomniała sobie, jak bardzo w tamtym czasie wspierał ją Andrzej Duda. W przypływie emocji przylgnęła do prezydenta. Ilekroć Marta przyjeżdżała na Wawel pomodlić się przy grobie rodziców, o jej komfort dbał Andrzej Duda. Kupował wieniec, rezerwował nocleg, ustalał plan pobytu. Marta była częstym gościem jego rodziny. Wtedy poznała ją Agata Duda. Obserwuje przyjaźń męża i Kaczyńskiej od lat. Ze spokojem. Nie ma powodów do zazdrości. Obie panie lubią się i cenią - donosił "Dobry Tydzień" rok temu. 

EK 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.