W "To właśnie miłość" grał premiera, ona jego sekretarkę. Spotkali się na planie 2. części i... Nie będziecie zawiedzeni!

Hugh Grant w "To właśnie miłość" grał premiera, a Martine McCutcheon jego sekretarkę. W filmie połączył ich gorący romans. Jak potoczy się dalej ta historia? Nie będziecie zawiedzeni!

"To właśnie miłość" skradło serca milionów widzów na całym świecie i do dziś wielu nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez obejrzenia tego brytyjskiego hitu. To ze względu na niezwykłe historie bohaterów, które potrafią rozczulić największych ponuraków. Tym bardziej więc ucieszyła nas wiadomość, że w ramach produkowanej przez BBC serii "Comic Relief" powstanie około 10 minutowy film, który pokaże nam jak dalej potoczyły się losy bohaterów, w tym gorący romans Natalie i pana premiera.

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia z planu filmowego, na których możemy zobaczyć kulisy scen z udziałem Martine McCutcheon i Hugh Granta. Filmowa Natalie ubrana jest na nich w granatową sukienkę i musimy przyznać, że wygląda lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Znacznie więcej niż ten kadr, zdradza jednak podpis producentki Emmy Freud.

Nasz premier jest żonaty, a ona wciąż urocza - napisała.

Na swoim Twitterze Freud nie odmówiła też sobie pokazania ujęć z udziałem Hugh Granta. Aktor jest w świetnej formie, co również nie umknęło jej uwadze.

A oto nasz premier. Wciąż HOT!

Ostatnio filmowa Natalie zdradziła, jakie ma oczekiwania odnośnie swojego wątku.

Byłoby uroczo, gdybyśmy mieli gromadkę dzieci, a premier wciąż wykonywał swój śmieszny taniec - czytamy na "Daily Mail".

Ten taniec.

embed

I nie zapominajmy również o tym ruchu.

embed

W drugiej części zobaczymy też Colina Firtha, który grał zakochanego bez pamięci w Aurelii Jamiego. Nie znamy jednak jeszcze więcej szczegółów, jak dalej rozwinie się jego wątek.

embed

My już nie możemy doczekać się premiery. A Wy?

AW

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?