"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania Bardowscy na zdjęciu z imprezy. Takich reakcji się nie spodziewali. "Kto ją tak ubrał, MASAKRA!"

"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania Bardowscy pochwalili się wspólnym zdjęciem z uroczystej gali. Strój żony rolnika nie spodobał się jednak fankom i posypało się mnóstwo słów krytyki.

"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania Bardowscy w grudniu po raz pierwszy zostali rodzicami. Od tego momentu najwięcej uwagi poświęcają swojemu synowi, Janowi, który jest ich oczkiem w głowie. Wśród nowych obowiązków znajdują jednak czas także dla siebie. Ostatnio małżeństwo wybrało się na imprezę, na którą Grzesiek założył elegancki ślubny garnitur. Ania natomiast na tę okazję wybrała dość oryginalną kreację, zaprojektowaną przez Agnieszkę Światły, która niestety niezbyt korzystnie się na niej prezentowała. Wytknęły jej to internautki.  

O matko, kto Anię tak ubrał?! Przecież ta spódnica wygląda na niej strasznie... Nie piszę ze złości, bo Was bardzo lubię, ale masakra Ani strój.
Ania, co ty taka zminimalizowana?! Nigdy wcześniej nie było widać tej różnicy wzrostu, chociaż nie ma to znaczenia, ale źle to wygląda, wręcz śmiesznie. Przepraszam za szczerość... nie można było wcześniej się do czegoś przyczepić, ale dziś to masakra jest. Źle, brzydko i niestylowo.
Straszna spódnica... jakby Anię na pół przecięli i skleili. Poza tym uwydatnia jej niski wzrost.
Szkoda! Taka piękna dziewczyna w tak beznadziejnej kreacji...
Suknia kompletna klapa.

Też tak sądzicie? Weźcie udział w naszej sondzie.

AW

Jak Wam się podoba kreacja Ani?
Więcej o: