"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania zostali rodzicami! Zdradzili płeć i imię. "Bardowcy w komplecie". Jest ZDJĘCIE

"Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania mają dziecko! Radosną nowiną podzielili się na Facebooku. I pokazali zdjęcie całej rodziny.

 "Rolnik szuka żony". Te Święta Grzesiek i Ania będą mieć wyjątkowo szczęśliwe. Państwo Bardowscy ogłosili właśnie na Facebooku, że zostali rodzicami! Do informacji dołączyli zdjęcie całej trójki.

Bardowscy w komplecie :) A myślałem, że jestem szczęśliwy. Myliłem się! Prawdziwe szczęście dopiero przyszło!!! Wprawdzie nieco wcześniej, niż było planowane, ale to chyba przez to, że nie mogliśmy się już doczekać :) - ogłosił rolnik na swoim fanpage'u. - 1,5 roku i świat wywrócił się do góry nogami. Żona, o jakiej nawet nie śniłem, własny kąt w którym oboje każdego dnia cieszymy się sobą.

Szczęśliwy Bardowski zdradził nam też imię i płeć dziecka, a także nieco dotyczących go szczegółów.

A teraz Jan, przy którym wszystko, co do tej pory było - straciło na znaczeniu. ON - cała nasza uwaga, nasz pępek świata. Naszego świata!!! Pierwsze chwile na moich rękach, łzy w oczach i rodzina w komplecie. Wygląda na to, że można kochać jeszcze bardziej, zmiana jest drobna - bo jedyne 3630 gram , ale wiąże i cementuje naszą rodzinę co najmniej jakby ważyła kilka ton. Teraz wiem, że "dom" postawiliśmy na fundamencie, który może przetrwać wszystko. A jest nim: miłość i rodzina.

Koniec wpisu to życzenia dla fanów, którzy kibicują związkowi sympatycznej pary.

Życzymy Wam, choćby cząstki tego co przytrafiło się nam - wiemy, że nawet tyle wystarczy do bycia szczęśliwym:) Wesołych Świąt.

Jasio jest pierwszym dzieckiem w historii polskiej edycji programu "Rolnik szuka żony". Grzesiek i Ania zaś to jedna z najsympatyczniejszych par, jakie związały się dzięki programowi. Ze strony Grzegorza to była niemal miłość od pierwszego wejrzenia, ponieważ jak tylko zobaczył zdjęcie Ani, od razu zwrócił na nią uwagę. I kiedy ją poznał nie miał wątpliwości, że znalazł tę jedyną. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy!

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.