Film o Britney Spears poruszy najbardziej intymne wątki z jej życia. W tym romans z Justinem. "Spaliście ze sobą?". Ten zwiastun daje odpowiedź

Już w tym miesiącu amerykańska stacja telewizyjna Lifetime wyemituje film biograficzny o Britney Spears i doskonale wie, jak podsycić nim zainteresowanie.

Britney Spears ma zaledwie 35 lat i tak bogaty życiorys, że postanowiono nakręcić o niej film biograficzny "Britney Ever After". Oczywiście bez zgody piosenkarki, która o wielu momentach ze swojej burzliwej przeszłości wolałaby z pewnością zapomnieć. Tymczasem twórcy nie zamierzają pominąć niczego kontrowersyjnego, wręcz przeciwnie. Pierwszy zwiastun głośnej produkcji pokazuje załamanie nerwowe i słynne ogolenie głowy przez gwiazdę.

embed

Idąc za ciosem, Lifetime wypuściło drugi trailer filmu, który skupia się z kolei na burzliwym życiu uczuciowym piosenkarki: głośnym związku z Justinem Timberlakiem i nieudanym małżeństwie z Kevinem Federlinem.

Spaliście już ze sobą? - pyta wścibski dziennikarz Britney i Justina, jedną z najbardziej uwielbianych wówczas par Ameryki.

Tym samym film nawiązuje do niezdrowego zainteresowania mediów życiem intymnym gwiazdy, które ona z kolei chętnie podkręcała. Chyba każdy pamięta jej deklaracje, że do ślubu zamierza zostać dziewicą (i każdy wie, że była to bujda, co twórcy filmu oczywiście skrzętnie pokazują w scenach łóżkowych).

Co jeszcze zobaczymy w "Britney Ever After"? Tego dowiemy się 18 lutego - na wtedy zaplanowana jest premiera filmu.

WJ