Jennifer Lopez miała reklamować buty, ale uwagę od stóp odciągał TEN dekolt. Było o włos od wpadki, ale ona wybrnęła. "BOGINI!"

Jennifer Lopez na premierze zaprojektowanej przez siebie kolekcji butów zdeklasowała konkurencję. Uwagę zwracał zwłaszcza jej imponujący dekolt!

Jennifer Lopez jest kobietą wielu talentów. Świetnie tańczy, śpiewa, a na swoim koncie ma tez kilka udanych ról aktorskich. Teraz do listy sukcesów może dopisać kolejny. Została projektantką obuwia, które powstało we współpracy z Giuseppe Zanottim. Na premierze kapsułowej kolekcji nie mogło więc jej zabraknąć.

Gwiazda postawiła na imponującą kreację o fasonie dłuższej marynarki marki Cushnie et Ochs, która skutecznie przyciągała wzrok na dłużej. To za sprawą głębokiego dekoltu i mocno podkreślonej talii. W pewnym momencie suknia pokazała chyba znacznie więcej niż powinna - cielisty stanik. Jednak i tak ten incydent nie zepsuł finalnego wrażenia. To był zdecydowanie jej wieczór. Wyglądała jak bogini!

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Całość dopełniły równie imponujące sandałki od Giuseppe Zanotti i puzderko z biżuteryjnymi aplikacjami. Nie tylko my byliśmy pod wrażeniem tej stylizacji. Podobnego zdania były zagraniczne media.

Jennifer wyglądała bardzo seksownie! HOT! - czytamy na justjared.com.
Rewelacja! - wtórowało mu "Daily Mail".

W komplementach rozpływali się też fani.

Piękna!
Bogini!
Wyglądasz jak dwudziestolatka!
Królowa!

A Wam, jak się podoba?

AW

Jak Wam się podoba kreacja Jennifer Lopez?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.