Doktor Gojdź o ustach Luxurii. "Odbyt pawiana". Dalej jeszcze mocniej. Jej odpowiedź? Chyba takiej się nie spodziewał

Doktor Gojdź skrytykował powiększone usta Luxurii Astaroth, porównując je do... odbytu pawiana. Modelka odpowiedziała.

Krzysztof Gojdź jest ekspertem w kwestii medycyny estetycznej, a z usług jego kliniki korzysta wiele polskich gwiazd, m.in. sama Joanna Krupa. Doktor poza wykonywaniem zabiegów, wsławił się już wymownymi komentarzami na temat wyglądu znanych ludzi. Tym razem na jego celowniku znalazły się wyraźnie powiększone usta byłej "Słowianki Donatana", Luxurii Astaroth. Porównał je do... odbytu pawiana, a to i tak jedno z delikatniejszych określeń, jakie padły na jego Facebooku. Do wpisu dodał też zdjęcie, które dodatkowo zobrazowało, co miał na myśli.

 Odbyt - to zakończenie przewodu pokarmowego. Czasami można pomylić go z... ustami... Na jednym z portali zobaczyłem kolejną skrzywdzoną polską "gwiazdę" z nowymi napompowanymi wargami (raczej warami), które bardziej przypominają mi ponton lub zadek pawiana. Ich proporcja jest odwrotna do anatomii - idealne usta to 40% warga górna i 60% warga dolna, a nie odwrotnie. Nastrzyknięta warga górna jak dziób kaczora, nie dość że jest niesymetryczna i z grudkami, to jeszcze wystaje i tworzy daszek. W show biznesie takich pawianic jest pełno i wchodząc w to stado na niektórych imprezach czuję się jak w zoo.

Jego wpis miał przestrzec dziewczyny przed podobnym zabiegiem. 

Ku przestrodze: dziewczyny, nigdy czegoś takiego sobie nie zróbcie! My faceci nie chcemy całować pupy małpy. Pozostańcie naturalne. Takie dzioby nie są "modne", nie przerabiajcie się na lalki z Sex Shopów. Jeśli jest potrzeba nawilżenia ust lub drobnej korekty, to wybierzcie sprawdzony gabinet lekarski. Nie zmieniajcie się na siłę, nie upodabniajcie się do kogoś innego niż jesteście. Zachowajcie swoje rysy i osobowość bo TWOJA TWARZ TO TWÓJ CHARAKTER.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Wreszcie ktoś powiedział to na głos!
Smutne, ale prawdziwe. Nie tylko gwiazdy to robią, ale zwykłe kobiety też się szpecą...

Nie wszyscy jednak podzielali ten entuzjazm. Co poniektórzy wytknęli nawet Gojdziowi hipokryzję.

Nie uważa Pan, że to lekka hipokryzja akurat z Pana strony? Może porozmawiamy na temat ust Oli Ciupy? 
A może tak pozwolimy ludziom wyglądać tak, jak im się to podoba i zajmiemy się własnymi sprawami? Wtrącanie się w cudze życie i mówienie, jak ma wyglądać lub nie wyglądać, to jest dopiero słabe.

W końcu głos zabrała sama zainteresowana, czyli Luxuria. Udostępniła kolaż stworzony przez Gojdzia na Instagramie i opatrzyła go długim wpisem.

 

 

Panie Dr Gojdź, bardzo źle się czuję z tą nagonką na moje usta i z tego też powodu bardzo cierpię. Są one dla mnie koszmarem, chociaż staram się tego po sobie nie pokazywać, a tyle kasy za nie zapłaciłam!!! Pan ten koszmar jeszcze pogłębia. Zadaniem lekarza jest pomagać, a nie szkodzić. Słynie Pan z darmowej pomocy ludziom, dlaczego więc wyśmiewa Pan mnie i nakręca lawinę nienawiści zamiast pomoc? Do Pana kliniki, która jest w Gdyni, mam bardzo blisko, zaledwie kilka kilometrów. Proszę o wyznaczenie wizyty. Czekam z niecierpliwością w pogłębiającej się depresji...

Fani próbowali ją pocieszyć.

Ładne masz usta. Nie przejmuj się głupotami. Piękna z Ciebie kobieta.
Ten post doktora to przesada, bardzo wredny, skoro to dla niego takie straszne, to niech pomoże, a nie wyśmiewa.

Inni podzieli zdanie doktora.

Gościu ma rację, bo przesadzasz z tym poprawianiem ust, przez co wyglądasz komicznie i karykaturalnie.

Mamy wrażenie, że na tym ta wymiana zdań się nie skończy.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.