Antoni Pawlicki odchodzi z serialu "Komisarz Alex". Wiemy, kto go zastąpi. Dobrze go znacie!

Antoni Pawlicki po kilku latach postanowił zrezygnować z roli Michała Orlicza w serialu ?Komisarz Alexie". Producenci podjęli już decyzję, kto go zastąpi.

Antoni Pawlicki podjął decyzję o odejściu z "Komisarza Alexa", w którym wcielał się w głównego bohatera. Powodem są nowe plany zawodowe aktora i praca na planie serialu "Wyklęci". Odcinek, który zostanie wyemitowany w tę sobotę, będzie więc ostatnim z udziałem Pawlickiego.

Jak donosi "Super Express", producenci szybko jednak znaleźli osobę, która go zastąpi. W tej roli widzą Krystiana Wieczorka, czyli Andrzeja Budzyńskiego z "M jak miłość", który ponoć bardzo ucieszył się z propozycji. Zrezygnował nawet z pracy w teatrze, by całkowicie oddać się przygotowaniom do roli.

Producenci chcieli odświeżyć format. I teraz przyszedł dobry moment - przyznała osoba związana z serialem w rozmowie z tabloidem.

Odejście Pawlickiego to z pewnością duża strata. Zwłaszcza, że niedawno do obsady dołączyła narzeczona gwiazdora, Agnieszka Więdłocha, z którą także w serialu połączyło go gorące uczucie. To jednak nie pierwsza taka zmiana. Wcześniej Pawlicki zastąpił Kubę Wesołowskiego, który przez dwa sezony wcielał się w policjanta. Wtedy zaowocowało to wzrostem oglądalności. Jak będzie teraz? Wkrótce się przekonamy.

A Wy, co sądzicie o tej zmianie?

AW

 

Więcej o:
Copyright © Agora SA