Małgorzata Socha w ciąży na planie "Przyjaciółek". Scenariusz zmieniono specjalnie dla niej! Zobaczcie, co będzie się działo

Małgorzata Socha wciela się w Ingę, jedną z tytułowych "Przyjaciółek". Okazuje się, że jej bohaterka, podobnie jak aktorka, spodziewa się dziecka. A w serialu ta wiadomość sporo namiesza.

Małgorzata Socha od kilku lat gra jedną z głównych ról w serialu "Przyjaciółki". Aktora jest obecnie w ciąży i jak się okazuje, producenci serialu postanowili dostosować scenariusz specjalnie do jej osoby.

Co będzie się działo w najbliższych odcinkach "Przyjaciółek"?

Inga (Małgorzata Socha) jest bardzo zmartwiona pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Pierwszą osobą, której postanawia powiedzieć,  jest Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer).

Nie chciałam tego, nie planowałam. Nie teraz! - wyzna Inga.

Inga martwi się, jak tę informację przyjmie Zuza, która bezskutecznie stara się o dziecko. Dziewczyny postanawiają, że Inga ogłosi nowinę na wspólnym spotkaniu wszystkich przyjaciółek.


Po spotkaniu z Anką, Inga umawia się z Robertem (Krzysztof Wieszczek), by przekazać mu, że będzie ojcem. Robert jest bardzo zaskoczony!

Ale...nie wkręcasz mnie? - dopytuje zdezorientowany Robert.

Do Roberta powoli dociera, że to prawda. Nagle rozjaśnia się, łapie Ingę i podnosi ją do góry.

Ludzie! Będę miał dziecko! - radośnie krzyczy Robert.

Mężczyzna jest absolutnie zachwycony!


Siódmy odcinek ósmej serii "Przyjaciółek" w czwartek, 13 października, o godz. 21.10 w Polsacie.

JM/MAT.PRASOWE