"Top Model". Adam Niedźwiedź pocałował transpłciową uczestniczkę. Miał opory. "Moje środowisko..." W internecie dyskusja

"Top Model". W piątym odcinku "Top Model" uczestnicy musieli zmierzyć się z własnymi barierami. Przed największym wyzwaniem stanął Adam Niedźwiedź, który wygrał odcinek.

"Top Model". W piątym odcinku "Top Model" działo się naprawdę wiele. Uczestnicy mieli bowiem wziąć udział w nagiej sesji zdjęciowej, która dla wielu początkujących modelek i modeli bywa trudnym doświadczeniem. Jednak to nie ona, a zadanie aktorskie, dostarczyło największych emocji.

Na czym ono polegało? Każdy z uczestników - w parze lub trójce - miał do odegrania jedną scenę, która inspirowana była serialem "Druga szansa". Rad udzielali im sami aktorzy - Maciej Musiałowski i Agnieszka Przepiórkowska. Niektórzy wcielili się w rolę zdradzanych żon, jedni ratowali życie, a jeszcze inni musieli pokonać własne bariery. Tak było w przypadku Adama Niedźwiedzia, który stanął przed największym wyzwaniem aktorskim. Model miał do odegrania scenę romansu. Wszystko wydawałoby się proste, gdyby nie to, że partnerowała mu transseksualna uczestniczka, Kamila Warzecha. Jak sam Niedźwiedź przyznał, nie było to dla niego zbyt komfortowe:

To może być źle odebrane. Moje środowisko jest bardzo zamknięte.

Niedźwiedź na co dzień trenuje sztuki walki i jest bardzo blisko związany ze środowiskiem MMA. Nie był więc pewien, jak na zadania zareagują jego koledzy. Postanowił jednak się zmobilizować i podejść do niego jak najbardziej profesjonalnie:

Trzeba będzie przełamać swoje bariery. - podsumował.

Uczestnik wczuł się w rolę i przejął inicjatywę w trakcie wykonywania sceny. Na koniec zasłonił twarz Kamili i ją pocałował. Trzeba przyznać, że oboje doskonale sobie poradzili. Niedźwiedź został nawet doceniony przez jury i wygrał zadanie aktorskie. 

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Ich zdania na temat tego, co zobaczyli w programie, były podzielone:

Duży szacunek dla Adama, zaimponował mi dzisiaj.
Niedźwiedź przyjął to na klatę.
Byłam pewna, ze Adam nie da rady się przełamać, ale jednak. Zachował się bardzo profesjonalnie i zdecydowanie jest jednym z najmocniejszych w tym programie.

Niektórzy dostrzegli, że taki dobór par do scenek, to celowy zabieg produkcji.

Specjalnie to zrobili i nie dali jakiejś laseczki.. Wtedy to by było łatwe, a tak...

Inni chwali też Kamilę. 

Dała radę! 

A Wy, co o tym myślicie?

AW

Więcej o: