Leszek Stanek o Kaczoruk: Ani my, ani Kuba nie jesteśmy od wychowywania. Rusin ostrzej: Niektórzy stali się bohaterami na plecach ofiar

Leszek Stanek znów stanął w obronie swojej koleżanki z programu "Azja Express". Dużo ostrzej na temat Renaty Kaczoruk wypowiedziała się Kinga Rusin.

Leszek Stanek był gościem programu "Dzień Dobry TVN", podczas którego opowiedział zarówno o swoich planach zawodowych, jak i o tym, jakim doświadczeniem był dla niego udział w kontrowersyjnym programie "Azja Express". W rozmowie z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko przyznał, że najbardziej, oprócz Małgorzaty Rozenek, zaskoczyła go Renata Kaczoruk. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego z każdym kolejnym odcinkiem show przysparza sobie coraz więcej wrogów - zarówno wśród widzów jak i uczestników programu. Modelka po trupach dąży do celu: często łamie dane słowo i utrudnia kolegom wykonywanie zadań, kierując się zasadą "wszystkim życzę dobrze, ale sobie najlepiej".

Choć Stanek - mimo wszystko - jej broni, Rusin jest bardziej surowa:

Renata to była jedyna osoba, która myślała, że przyszła do programu, żeby go wygrać. Są starzy wyjadacze, do których zaliczam sporo osób w tej grupie, i oni po prostu wiedzieli, że chodzi o to, żeby siebie sprzedać, pokazać. Można być bardziej sobą, mniej sobą, można sterować niektórymi zachowaniami, ale tak naprawdę do końca nie chodzi o to, żeby pierwszemu dobiec do mety, a Renata podeszła do tego - to jest bardzo młoda dziewczyna - jak do zajęć w-fu, że ona po prostu musi dobiec. Dziwię się, że Kuba nie powiedział Renacie, że to jest show-biznes. To jest po prostu młoda dziewczyna, trzeba było ją uświadomić - powiedziała dziennikarka.

Stanek nie dał się jednak zbić z tropu i nie powiedział na jej temat (przynajmniej otwarcie) złego słowa.

Pod tym względem ją podziwiam, że rzeczywiście jest zadaniowa. Myślę, że ani my, ani Kuba, nie jesteśmy od wychowywania. Tam nie chodziło o walkę i w-f, mimo moich dwóch plecaków. My mieliśmy tę świadomość, że pracujemy wszyscy albo prawie wszyscy w show-biznesie. Wiemy, czym jest kamera, wiemy, czym jest widz. Chodziło nam przede wszystkim o to, żebyśmy wrócili do Warszawy i żebyśmy mieli możliwość i przyjemność ze wspólnych spotkań. Ja mogę szczerze powiedzieć, że mam wielką przyjemność ze spotkań z moimi kolegami i koleżankami, wszystkimi.

Inaczej widziała to dziennikarka, która podsumowała program w kilku słowach. 

Trochę jest tak, że niektórzy stali się bohaterami na plecach pewnych ofiar - zamknęła temat Rusin. 

Z czyją opinią się zgadzacie?

Zobacz wideo

MK

Komentarze (18)
Leszek Stanek o Kaczoruk: Ani my, ani Kuba nie jesteśmy od wychowywania. Rusin ostrzej: Niektórzy stali się bohaterami na plecach ofiar
Zaloguj się
 • Gość: Janusz

  Oceniono 20 razy 20

  Przecież kaczoruk nie jest już taką młodą dziewuchą, nic nie tłumaczy jej chamstwa.

 • elenita

  Oceniono 20 razy 14

  I tyle w temacie równości płci. Pan Rusin taka do przodu, a tu na wizji, w dużej telewizji ma czelność powiedzieć "Kuba powinien swoją dziewczynę przywołać do porządku". Czarne protesty, ustawy, akcje uświadamiające, wszystko w powietrze, skoro osoba publiczna bez oporu jest w stanie ot, tak wywalić, że o kobiecie decyduje mężczyzna.

 • Gość: CC

  Oceniono 26 razy 10

  Przecież Rusin broni tutaj Renulki, naprawdę nie kumacie? Chodziło jej o to, że Renia podeszła to tematu naiwnie i zadaniowo a nie PR-owo, jak reszta, w tym Rozenek (przyjaciółka Lisowej), która na tym byciu ofiarą Reni mocno zyskała wizerunkowo. Ja nie mam nic do Rozenek, lubię ją, a Renulka jest wgmnie fatalna, ale nie oszukujmy się, Rozenek wie co robi i co mówi, a te ciągłe teksty o byciu fair do kamery były bardzo świadome.

 • Gość: obiektywnie

  Oceniono 3 razy 3

  Mnie teoria pani Rusin nie przekonuje.
  Każdy uczestnik miał świadomość w jakim programie bierze udział i wiedział, że TV chętnie pokaże słabe zachowania.
  Każdy miał szansę zaprezentować się z dobrej strony, albo zrobić wiochę.
  No chyba nikt nie miał wątpliwości, że nagroda trafi na cele charytatywne, a zatem jedyne o co grano była opinia wśród widzów.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Beznadziejna ta renulka.

 • Gość: zraniona18

  0

  Lech jest mężczyzną podłym.

 • Gość: kkl

  0

  Rusin zazdrości Rozenek

 • Gość: olo

  0

  Kinga weź sie opanuj, jak ktoś ma wredny charketer jak Ty to wyleźnie z neigo wszystko i wszędzie. Żenulka nie ma 5 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX