Michał Szpak reklamuje lakier do paznokci. "Wiedzieliśmy, że może się nie spodobać". Reakcje internautów zaskakujące

Michał Szpak uwielbia przełamywać stereotypy. Właśnie wziął udział w nietypowej kampanii. Reklamuje lakiery do paznokci.

Michał Szpak słynie z odważnego wizerunku, który nie przestaje wzbudzać kontrowersji. Ma długie włosy, starannie dopracowany styl, a także nie stroni od makijażu. Wokalista od zawsze nie boi się też podejmować ryzyka i uwielbia przełamywać stereotypy, co już nie raz mu się opłaciło. Najlepszym tego dowodem jest jego udział w kolejnym, dość niestandardowym projekcie, a mianowicie kampanii polskiej marki lakierów do paznokci.

Michał Szpak w kampanii Nails CompanyMichał Szpak w kampanii Nails Company Facebook.com/ Michał Szpak/ Screen

 

W mediach społecznościowych pojawiło się wczoraj zdjęcie, które jest zapowiedzią całej sesji zdjęciowej z udziałem gwiazdy. Widzimy na nim Michała Szpaka z zadbanymi i pomalowanymi na czarno paznokciami. Skąd pomysł na zatrudnienie wokalisty? Jak mówi przedstawiciel firmy Nails Company, chciano w ten sposób przełamać stereotyp i zrobić coś oryginalnego, czego wcześniej nie było jeszcze na polskim rynku:

Na pewno jest to ciekawy temat. Michał Szpak jest kontrowersyjny, a my chcieliśmy zrobić inną reklamę niż kolejną, standardową kampanię beauty z piękną kobietą. Na świecie jest to częściej spotykane, bo zarówno muzycy, jak i projektanci mody malują paznokcie. Chcieliśmy po prostu zrobić coś innego, a nie coś, co można zobaczyć wszędzie.

Co ciekawe, działanie marki spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem, a pod wpisem z zapowiedzią kampanii pojawiło się wiele przychylnych komentarzy: 

Pogratulować odwagi, zamiast typowej "dziuni-laluni", której się wszyscy spodziewają przy reklamie pazurków, postawić na faceta, to trzeba mieć jaja. Nikt jakoś nie kręci nosem na pomalowane pazury kapel punkowych czy ekscentryczne stroje Micka Jaggera, można być szalonym i męskim zarazem.
Gołe laski mogą reklamować kosiarki, piły spalinowe czy alkohol, to czemu facet nie może reklamować lakierów ;-). Dla mnie super!
Michał ma ładniejsze paznokcie, a więc bardzo dobrze, że coś reklamuje.
Ciekawy projekt!!! To jest tak nietypowe, że aż piękne!!! Gratuluję koncepcji.
Szpakuuu. Brak mi słów, tylko pogratulować.

Takiej reakcji nie spodziewali się nawet przedstawiciele marki. Jak przyznali w rozmowie:

Liczyliśmy się z tym, że to może się w naszych realiach nie spodobać, bo to jest jednak kontrowersyjny temat i sam Michał też taki jest. Nawet on twierdzi, że gdyby szedł ulicami Londynu, ubrany tak jak zazwyczaj, to nikt nie zwróciłby na niego uwagi. Na zagranicznych rynkach jest to już dość normalne, a u nas mimo wszystko mogły się posypać hejty. Bardzo nas cieszy, że zostało to przyjęte tak pozytywnie. Michał to jest super człowiek, z którym świetnie się współpracuje.

A wam, jak się podoba kampania z udziałem Michała Szpaka? My zdecydowanie jesteśmy na tak. Czegoś takiego nie było jeszcze na polskim rynku.

AW

 

Co sądzicie o udziale Michała Szpaka w kampanii lakierów do paznokci?